PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Abe Mazur

ocenił(a) film na 10

Tak, tak wiem pojawia się dopiero w czwartej części, ale tak dziś skacząc ze strony na stronę
(dotyczących VA) natrafiłam na propozycję Roberta Downey Jr na rolę Abe. Byłam zaskoczona, ale
po chwili namysłu pomyślałam "Ty, bez jaj, może jednak?" no i tak pomyślałam co myślą o tym inni
fani VA, więc pytam: Kto według Was pasuje do roli Abe?

ocenił(a) film na 3
Spenc

Jak czytałam to sobie wyobrażałam Seana Penna :D

ocenił(a) film na 10
mexxiankaa

ooo! też mi się podoba taki pomysł :P

Spenc

ja myślałam o Johnnym Deepie :D

ocenił(a) film na 5
Spenc

Robert ??? Dla mnie bomba ;D Chociaż ja na początku myślałam o Ericu McCormack'u.

Spenc

Poważnie? Myślicie, że tacy dobrzy aktorzy zagraliby w tym filmie? Jestem przeciwna tej ekranizacji, ale nic sie nie da poradzić. Cała saga była cudowna i jedyna w swoim rodzaju. Zrobią z niej kolejną głupią komedyjke z aktorami, którzy nie będą potrafili się wcielić w swoją role.

ocenił(a) film na 6
eww00

Też się tego obawiam :( Książki Richelle Mead są według mnie o niebo lepszego od innych utworów tego typu, postaci są złożone, głębokie, historie wyjątkowe, można się naprawdę zżyć z bohaterami i wciągnąć w fabułę. A tu zbyt potężny i kanciasty Dymitr, Lissa z żabią twarzą i jeszcze chyba najlepsza, choć mało egzotyczna Rose. Zwiastuny jak z dennej produkcji Disneya dla nastolatek... mam nadzieję, że się pozytywnie rozczaruję...

kasaska2

mam takie same obawy :/ zrobią z tego kolejny "Zmierzch" dla 13-latek... no a serio, czy któraś z Was chciałaby uprawiać seks z Kozlovsky'm? BLEH. a założę się, że z książkowym Dymitrem każda chciała.. tak oto popsują kolejną książkę. a co do tematu głównego: dla mnie, nie wiedzieć czemu, Abe od początku wyglądał jak Gary Oldman. (tak serio to jestem w Gary'm zakochana odkąd wiedziałam, co to znaczy i każda męska postać ok. czterdziestki wygląda dla mnie jak on :D) ale nadawałby się...

ocenił(a) film na 5
Black_Betty

Co do Gary'ego to nie pomyślałam o nim chociaż uwielbiam tego aktora :D
A co do Dymitra... FUUUUUUUUUUJ !!! W ŻYCIU !!! NIE ZNOSZĘ DYMITRA I DO ŁÓŻKA BYM GO NIE WPUŚCIŁA !!!
Co innego Christian Ozera :D

lexandra008

Gary jest królem, obok Johnny'ego Depp'a, Roberta Downey'a Jr. i Brada Pitta :D haha. ej ok, ale Dymitra być nie wpuściła, bo jesteś TeamChristian XD a pomyśl o biednych, jak ja, członkiniach TeamDymitr i naszej rozpaczy na widok tego aktora ;ccccccc

Black_Betty

nie no ludzie... Kozlovsky? gdy tylko to zobaczyłam musiałam przeczytać jeszcze raz całą serię żeby odreagować. oni to robią specjalnie, prawda? weźcie mnie trzymajcie

ocenił(a) film na 10
Dymitr_Adrian_Ozera

Widziałaś jakikolwiek film z Danilą? Produkcje rosyjskie nie są jakieś wybitne, ale On na prawdę dobrze gra. Jako aktor ma w sobie wiele uroku i zyskuje z każdym obejrzanym filmem. Nie tylko wygląd świadczy o aktorze, ale przede wszystkim gra aktorska i ja widząc Jego zaangażowanie w każdy z filmów w którym grał oraz to w jaki sposób odtwarza każdą rolę wierzę, że i Dymitra zagra dobrze.

ocenił(a) film na 5
Black_Betty

Współczuję wam... aktor naprawdę nie zachęca nawet w 1% . W ogóle to podobno Rosjanin, to gdzie ten rosyjski akcent ??? Dymitr może nie jest ucieleśnieniem bohatera męskiego jakiego lubię, ale skoro większość fanów/fanek tak kocha Dimkę to przynajmniej mogliby się dla was postarać.

lexandra008

dokładnie! co prawda siedzę w tym od niedawna... ale żeby tak nam to zepsuć? oglądałam z nim wywiady, ludzie! on strasznie słabo mówi po angielsku... to znaczy wolno... ja tu sobie liczyłam na super Dymkomana a mi wstrzelają jakiegoś grubasa z rozciągniętą twarzą... ja bym go lepiej zagrała! mam do tego nieskrywany talent... :D

Dymitr_Adrian_Ozera

hahahahah XD chyba każdy by go lepiej zagrał, japrdl, gorzej spieprzyć tego filmu nie mogli XD nie wiem kto jest reżyserem, ale pozdro dla niego XD zastanawiam się, czy może lepiej będzie nie obejrzeć tego filmu, zeby niepsuć ideału mojego książkowego Dymitra :D

Black_Betty

jaki Dymitr? DYMKOMAN
ale ja i tak oglądnę ten film... lubię aktorkę grającą Natalie, a poza tym podświadomie czekam na zmianę aktora w polskiej wersji :DD

Dymitr_Adrian_Ozera

bleh, nie znoszę zdrabniać/przekształcać tego imienia. jest takie piękne w oryginale :/// DymitrDymitrDymitr ♥ hahahaha, no chyba, że tak, ja się zastanowię... ok, pewnie obejrzę, ale już teraz mam 98% pewności, że mi się nie spodoba xd

Black_Betty

nie? A Misio Pysio Mały Dimka? podobno Olena tak do niego mówiła

Dymitr_Adrian_Ozera

nie, wciąż nie XD ja jestem zakochana w rosyjskich imionach, dlatego zawsze wolę pełną wersję. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones