PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Pomóżcie!
Do polskiej premiery został nie cały miesiąc, na stronie kina Kino Cinema3D nadal nie ma żadnych informacji o
Akademii. Napisałam maila do nich i nadal nikt nie odpisał. Może dopiero gdy więcej osób napisze do nich, odpiszą
wreszcie. Jeśli możecie piszcie do nich z pytaniem czy będą wyświetlać film "Akademia Wampirów" itp. na maile:
-sekretariat@cinema3d.pl
-kalisz@cinema3d.pl
-klodzko@cinema3d.pl
-leszno@cinema3d.pl
-swidnica@cinema3d.pl

Viollet99

W moim mieście (u mnie to akurat Helios) również nie ma żadnej wzmianki... Okazało się, że w moim kinie nie puszczają Akademii i muszę iść do Multikina, które znajduje się w sąsiednim mieście... Sprawdź też na stronie multikina w zapowiedziach... Tyle tylko, że rezerwować bilet można na tydzień lub parę dni wcześniej...

ocenił(a) film na 10
RoseB

Mam nadzieję, że jeszcze pojawi się jakać wzmianka w Cinema3D lub Heliosie, bo niestety najbliższe Multikino jest w Poznaniu...

Viollet99

To samo zauważyłam - z lekkim przerażeniem . Jeśli nie puszczą w Cinema 3D , to niestety nie dam rady pójść na 'Akademię Wampirów' do kina :( do Wrocławia nie opłaca mi się niestety jechać :/

ocenił(a) film na 8
Viollet99

"Akademia wampirów" już w zapowiedziach w Cinema 3D u mnie w Kaliszu, a także Lesznie i Świdnicy!!!

ocenił(a) film na 8
Viollet99

A wiecie czy w Heliosie będzie?

ocenił(a) film na 10
your13shrew

Gdy się ich zapytałam na fb odpisali, żeby sprawdzić repertułar bliżej premiery, trzeba czekać ;-;

ocenił(a) film na 8
Viollet99

trochę bliżej jest już ;p a inne filmy już są zapowiedziane.... ;/

ocenił(a) film na 10
your13shrew

Cinema3D też od dłuższego czasu były zapowiedziane filmy na 21 marca a Akademie dali dopiero teraz...

ocenił(a) film na 8
Viollet99

no to jest nadzieje!! :) dzięki ;p

Viollet99

Mam pytanie ;D Czy u was na stronie Multikina też jest napisane, że Akademia będzie puszczona tylko w Poznaniu???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones