PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Córka burzy

ocenił(a) film na 7

Witam własnie przeczytałam książkę "Córka burzy" Mead Richell zastanawiam sie czy ktoś z was
przeczytał całą serie?

ocenił(a) film na 10
aanusia001

Taakk.... ja przeczytałam ....fajna ... nawet bardzo :) tylko te niektóre momenty....

ocenił(a) film na 7
2001NICZKA

Kurde bo ja nie mogę znaleźć nigdzie 3 części ksiazki a powiem szczerze ze zaczela mnie wciągać:) ehh moze moglabys mi zespojlerowac zakończenie :) sCzegolnie z kim będzie, z tym dorianem?

ocenił(a) film na 5
aanusia001

Z tego co wiem to 3 i 4 część nie zostały przetłumaczone na język polski, więc jeśli chcesz poznać dalsze losy to tylko w innym języku...

ocenił(a) film na 7
Inna_odInnych

Ale zal:\ a juz zaczynala mnie wciągać ta książka:) ehh ro sie zawiodlam:) a polecasz jakas inna książkę tej autorki? Polubilam jej styl pisania:)

ocenił(a) film na 5
aanusia001

Serię o sukubie :) Pierwsza część to "Melancholia sukuba", składa się z 6 części i wszystkie są po polsku :) Uważam że ta seria jest lepsza od "Córki burzy" i "Akademii Wampirów" :)

ocenił(a) film na 7
Inna_odInnych

Mi od akademii wampirów bardziej spodobala sie seria kroniki krwi:) ale jak polecasz ta serie o sukubie to sie skusze i przeczytam:)

ocenił(a) film na 6
aanusia001

Warto jedna z najlepszych serii książek.

ocenił(a) film na 5
aanusia001

Ja właśnie za Sukuba pokochałam Richelle :) Wszystkie 6 części jest cudownych :]
Kronik jeszcze nie czytałam, najpierw muszę doczytać Akademię do końca, wstyd się przyznać, jestem dopiero po pierwszej części, bo miałam problemy z dorwaniem tej serii (druga już czeka na półce na przeczytanie :)) i jak to zrobię z pewnością sięgnę po Kroniki :)

ocenił(a) film na 8
Inna_odInnych

jak nie zostały przetłumaczone na polski??? a przysięga krwi? w mocy ducha? ostatnie podejście to co???

ocenił(a) film na 8
martacicha

i jeszcze pocałunek cienia jako 3 część !!

ocenił(a) film na 5
martacicha

Czytaj ze zrozumieniem: Rozmawiamy tu o serii Dark Swan, pierwszy tom "Córka Burzy", drugi "Królowa Cierni", poza tym Richelle napisała jeszcze dwa, ale z tego co wiem, nie zostały przetłumaczone na język polski.
Chyba każdy wie, że Akademia Wampirów ukazała się w Polsce z całości oraz pierwsze części Kronik Krwi, które z tego co wiem, również opowiada o świecie znanym z Akademii.

ocenił(a) film na 10
aanusia001

UWAGA SPOJLER !!! z Dorianem :) Przynajmniej tak sie skonczyla 2 :)

ocenił(a) film na 7
2001NICZKA

Ehh czytalam 2 czesc, ale nigdzie nie mogę znaleźć przetlumaczonej reszty:) myslalam ze ktoś czytal inne tomy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones