PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 844
oceny
5,7 10 1 24844
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów
guniaaa

jest połowa 2011 roku a oni nie mają obsady, poza tym to jest jeszcze chyba niepotwierdzone, bo wchodziłam na stronę Richelle Mead i nie znalazłam informacji o ekranizacji książki, więc jeżeli dojdzie do tego, że powstanie film to prawdopodobnie dopiero w 2013 ;P

ocenił(a) film na 7
gabry886

Jak nie póżniej :/// Nic się nie dzieje w tym kierunnku a coś takiego potrzebuje czasu. Sądze że oni zaczną kręcić ten film w 2013 :////

poison_poison

a na 100% ma być ekranizacja ??????

ocenił(a) film na 7
zzuziaaa

Tak naprawdę to to tez nie jest potwierdzone. Prawa do ekranizacji zostały od autorki odkupione ale to producenci decydują kiedy zaczna kręcić film. Tak samo było z Intruzem od Stephanie Meyer prawa do książki zostały wykupione 2 lata temu a dopiero w marcu tego roku zaczną sie zdjęcia do tego filmu. Nawet nie maja jeszcze pełnej obsady! Mam nadzieje ze w przypadku akademi Wampirów to nie będzie tak długo trwało ;)

ocenił(a) film na 2
guniaaa

do 2014 sie nie uwiną, bo tak naprawdę, są tylko wykupione prawa autorskie, a prawdziwych planów ekranizacji jeszcze nie ma

triumfatorka

http://movies.vc/movie/5783/Untitled+Vampire+Academy+Project

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones