PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Mam nadzieję, że Akademia Wampirów na 100% będzie sfilmowana, bo chciałabym zobaczyc Rose i jej przygody na ekranie. Tylko nie wiem co z obsadą, podoba mi się pomysł, by Dymitra zagrał Ben Barnes, choc oglądałam Doriana Graya i trochę z niego chucherko, ale jakby nabrał mięśni to by się nadawał, te jego spojrzenie i te włosy, o tak, to wykapany Bielikow.Do roli Rose pasuje mi Sophia Bush, ale nie wiem, czy chciałabym oglądac ją jako dampira:D A wy jak sądzicie??

ocenił(a) film na 4
Pecia15

Tylko Ben Barnes i Sophia Bush, nie wyobrazam sobie innej pary :) Ben Barnes to rzeczywiscie chuchro, ale jak co to nabierze miesni a jak nie, to powieksza go komputerowo :P Niecierpliwie czekam na ekranizacje :D

LeNa__

Również niecierpliwie czekam. Wydaje mi się, że Adriana mógłby grać Ian Somerhalder('Pamiętniki Wamprów')- najbardziej widzę go w tej roli. Sophia Bush? No nie wiem, jakoś za nią nie przepadam.

ocenił(a) film na 7
Jessie_3

Co do roli Iana to nie dokonca... ale niesamowicie się uciesze jak nagrają w końcu ten film :D

poison_poison

muszą;) ale kurcze..jeszcze 2 lata!

użytkownik usunięty
Jessie_3

Ian jako Adrian.... hmm..... To może się udać! A Sophia Bush wydaje mi się za stara. Do roli Rose potrzebna jest młodsza aktorka odpowiadająca mniej więcej wiekowi postaci. Sophia już ma ok 29 lat a Rose przecież na początku serii ma 17..... zdecydowanie potrzebna jest młodsza aktorka...

ocenił(a) film na 6
LeNa__

jak dla mnie idealna byłaby para z okładki "W mocy ducha" :D

elusiive

http://truskawki.me/post/18199108845/piekna
- natknęłam się dziś na to i jak dla mnie to idealna Rose ;)

ocenił(a) film na 6
m_a_c_88

całkiem, całkiem :) a jak się nazywa???

elusiive

no właśnie nie jest napisane niestety

m_a_c_88

ale czy takimi włosami dimka, by się nie zachwycał? ;D

ocenił(a) film na 6
m_a_c_88

pewnie by się zachwycał, ale wg mnie ona powinna mieć hm... ciemniejsze oczy :D

elusiive

to włoży soczewki ;d

Pecia15

TAAAK!! ;D Kolejna fantastyczna książka będzie zekranizowana!! A co do roli i osób odgrywających je to Dymitr - w 100% Ben!! Z wyglądu cały Belikov więc Barnes marsz na siłownię!! ;D Rose - tylko nie Sophia Bush!! Ma wygląd Rose, ale jest za stara. Adrian - kompletnie nie mam pojęcia, ale na pewno nie Ian, za bardzo kojarzy się z TVD, niektórzy mówią, że Chace Crawford jest ich wymarzonym Adrianem, mi tam obojętne, oby tego nie spieprzyli!! ;D Ahhh... no ale w 2013??!! Ich chyba po..gięło!! ;/
;D ;P

ocenił(a) film na 6
gabry886

Ben na milion pro nie zagra Belikova.

more_than_a_woman

Tak jak Pettyfer Jace'a z The Mortal Instruments ;P

ocenił(a) film na 4
gabry886

Co do Rose, to musze z zalem serca stwierdzic, ze jednak Sophia Bush jest za stara. Trzymalam sie jej w tej roli, ale jak zobaczylam ostatnio jej aktualen zdjecia, to brak juz w niej tej dziewczecosci. Nie wyglada na siedemnastolatke. Coz szkoda. Teraz nie wiem kto moglby ja zagrac, chce tylko zeby Ben zagral Dimitriego ;)

LeNa__

Czy premiera ma byc dopiero w 2013 roku?!

ocenił(a) film na 2
guniaaa

tak, premiera w 2013 roku, prawdopodobnie, bo nawet nie zaczęli kręcić filmu, ba nawet nie wybrali obsady ;)

ocenił(a) film na 6
Pecia15

ja coś czuję, że to w ogóle nie wypali... tyle fanów serii chce by Dimkę zagrał Barnes a przecież to na pewno nie możliwe !! im to się musi opłacać ; )

more_than_a_woman

Mi to obojętne kto go zagra, byleby miał talent aktorski ;P

ocenił(a) film na 7
gabry886

Dokładnie ale nawet nie wiadomo czy ten film wypali :( Tyle szumu o nic... Tak samo jest z Intruzem i Domem Nocy. O obydwóch filmach mówi sie juz od roku albo dwóch ale nie widać by coś sie działo :(

ocenił(a) film na 6
poison_poison

nie wykluczone, że nic się nie będzie dziać w tym kierunku, nie wszystko na raz ; ) wiadomo, że prawa do ekranizacji AW zostały jakiś czas temu wykupione, jeżeli coś ruszy to mam nadzieję, że wybiorą godnych aktorów :)

gabry886

O ekranizacji Domu Nocy jeszcze nie słyszałam i jeżeli mam być szczera to przeczytałam 2 części i nie znalazłam tam nic fascynującego, co do Intruza to jest już wybrany reżyser, scenażysta, data premiery i troje głównych aktorów, więc nie jest tak źle, chociaż mam nadzieję, że nie zrobią z tego komercówki jak ze Zmierzchu, bo książka jest świetna i bardzo wyjątkowa ;) Z VA to inna sprawa, prawa do ekranizacji książki wykupili, ale czy film powstanie, kto wie? ;P

ocenił(a) film na 6
gabry886

a ja mam nadzieję że zobaczę nowe twarze, że będą to aktorzy zarówno z wyglądu dobrani do roli a i przede wszystkim że będą potrafili grać. Mam nadzieję że nie zepsują tej książki i za to trzymam kciuki.
Bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie!

Etka_a

Ja mam tylko nadzieje że film lub serial co kol wiek powstanie jak tylko powstanie :) będzie w 100% odzwierciedlało książkę

ocenił(a) film na 6
zzuziaaa

ja również mam taką nadzieję :)

Etka_a

To zależy od reżysera, tego jaki ma pogląd na pewne wątki itp. Jeżeli mam być szczera to oglądałam 1 film idealnie odwzorcowujący książkę i wcale mnie nie zachwycił, wręcz wiało nudą :P Trzymam kciuki za twórców, oby się streszczali, chociaż film może zostać nakręcony nawet za kilka lat, ponieważ w nadchodzących latach (głównie 2012-2013) do kin wejdzie bardo dużo ekranizacji książek typu fantasy-dla młodzieży :D

ocenił(a) film na 2
gabry886

Ja niestety o ekranizacji nic nie słyszałam, a jeśli film miałby być tego 2013 roku, to obsada powinna dawno zostać już wybrana. Wiele szumu o nic...

Pecia15

Prawa do ekranizacji mogły być wykupione, a film może powstać za kilka lat tak jak np Wyznania Gejszy, prawa wykupiono w 1997, a film powstał w 2005 :) Osoby, które śledzą na bieżąco strony o VA i autorce książki powinny coś na temat ekranizacji wiedzieć :)

ocenił(a) film na 2
gabry886

I niby gdzieś czytałam, że zostały wykupione, ale tak jak piszesz, że film może powstać nawet za 10 lat, tylko trzeba się liczyć z tym, że akurat teraz wampiry są popularne...

Pecia15

Jak tam myślę że zrobią ten film do 2013 a co do obsady to na pewno Ben Barnes jako Dymitr, Rose to na pewno ktoś młodszy od Sophie ale może Megan Fox lub Phoebe Tonkin są młodsze a Adrian to na pewno Chace Crawford jest boski

Karolina19950307

Ben Barnes w ogóle nie pasuje na Dymitra jest za delikatnej urody i mało męski

zzuziaaa

Ben Barnes jako Bymitr ? Jeżeli chodzi o wygląd to myślę że odźwierciedla Dymitra z książki ( no.. jeżeli nabierze trochę masy mięśniowej.)
Sophia jako Rose jest faktycznie troche za stara..
Mam pytanie co do ekranizacji.. to będzie film tylko z pierwszej części tak?
Pozatym, czytaliście inne książki Mead? Nie uważacie że seriaa Georginy Kincaid również zasłużyła na ekranizację ?

heart_violence

Jeszcze nie wiadomo czy film w ogóle powstanie, prawa zostały sprzedane, ale to o niczym nie świadczy :)

gabry886

super było by gdyby była ekranizacja uważam że książki są godne aby powstała ich ekranizacja :)

heart_violence

co do serii o sukubie- prawa do ekranizacji zostały zakupione jako pierwsze, tzn. przed tymi o akademii, więc jakby na to patrzeć to najpierw powinniśmy na dużym ekranie zobaczyć Georgine, a nie Rose;) Ale tak jak piszecie- to, że wykupione o niczym nie świadczy i może trwać latami.

m_a_c_88

O, : > ucieszyła mnie wiadomość o Tym że Georginę też mogę oczekiwać ponieważ podobała mi się tak samo jak AW a może nawet bardziej.

Zastanawia mnie to, że na Wikipedii podane są informacje w filmografii Bena o nim grającym w AW i nawet jest podany rok 2012-2013 więc myślę, że jednak możemy być już dosyć pewni, iż Rose pojawi się już niedługo : >

heart_violence

podaj link :P

ocenił(a) film na 6
heart_violence

to na wikipedii na str Bena to bzdura ! : )

heart_violence

Na Wikipedii każdy może podać taką informację, to nie znaczy, że to jest prawda, obie serie mogą być zekranizowane, niekoniecznie w ciągu kilku najbliższych lat, a Ben to tylko sugestia fanów, którzy sądzą, że z wyglądu przypomina Dymitra :) Nie napalajcie się tak, jeżeli prace nad, którąś z serii zostaną rozpoczęte, autorka na pewno powiadomi o tym swoich fanów :)

gabry886

dokładnie, pozostaje uzbroić się w cierpliwość

m_a_c_88

Przeczytałam tylko pierwszy tom Akademia wampirów.
Jako Dymitr powinien grać Ben.Rose powinna zagrać Sophia Bush najlepiej i dopiero w 2013 premiera.? Foch.!

starr_003

2013 to dość niedługo, więc po co ten foch? ;) (nie żebym w tę datę wierzyła)
Przeczytaj pozostałe części, są na prawdę świetne ;) A na dokładkę jeszcze Kroniki krwi.

starr_003

Hahahaha To mnie rozbawiłaś, do końca roku jeszcze miesiąc a ty strzelasz fochy jak gimnazjalistka, bo film nie wyjdzie w tym roku?? On może wyjść za kilka lat dopiero, więc wrzuć na luz :) Jeżeli w ogóle film powstanie to chciałabym, aby role trafiły w ręce młodszych aktorów, Ben ma 31 lat a Sophia 30, więc bez przesadyzmu, może wizualnie pasują, jednak nie powinni już wcielać się w nastolatków :P Zgadzam się z m_a_c_88, przeczytaj pozostałe części, dalej jest tylko lepiej :)

gabry886

http://movies.vc/movie/5783/Untitled+Vampire+Academy+Project

gabry886

Dymka miał 24l. a Ben wygląda dość młodo, więc ja bym się jednak upierała co do niego ;) Chociaż! Wątpię, że zekranizują tylko pierwszą część- tak więc; sześć Akademii i (prawdopodobnie) 6 Kronik to jest co najmniej kilka lat kręcenia i faktycznie wtedy Ben będzie zbyt dojrzały... Jednak ja już sobie nie jestem w stanie wyobrazić nikogo innego do tej roli.

m_a_c_88

Jednak przeżarłam się nim już, wolałabym kogoś innego, jakąś nową twarz, której ja nie znam. Z ekranizacjami jest tak, że wszystko zależy od fanów, jeżeli pierwsza część będzie miała wzięcie to zrobią kolejne, a jeżeli nie to będzie nam dane zobaczyć jednie pierwszą. Na razie czekam na oficjalna informację od autorki czy studia, ponieważ na wszystkich stronach filmowych VA ma już swoją zakładkę, ale to nie znaczy że film powstanie już zaraz :P

gabry886

W sumie nie wiem na co czekają, moda na wampiry nie będzie wieczna,a i tak już właściwie się one trochę przejadły ludziom.
A co do Dymki: serce mówi "Ben", rozum "ktoś młodszy, nieznany"

m_a_c_88

ja mysle, ze niedlugo dostaniemy jakies konkrety; rezysera, scenarzyste. z darami aniola było podobnie, prawa zostały wykupione, a poźniej był brak informacji, aż nagle wyszło, że jest już obsada i zaczynają kręcić. :) ale chyba wolałabym georginę najpierw zobaczyć... może i nawet czarną łabędzicę.

xrosemarie

Podobała ci się łabędzica? Nie czytałam, bo słyszałam, że bardzo kiepska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones