PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Ten film,to jakaś kpina z widza,bo takiego badziewia,to nie widziałem dawno.Panuje taki chaos,że
kompletnie nie wiadomo o co chodzi-dla mnie to wyglądało,jakby z długiego serialu zrobiono jeden skrócony
odcinek.W opowieściach o wampirach najgorsza pozycja z jaką miałem w życiu do czynienia,a choreografie
walk,to w beznadziejnych kreskówkach są lepsze.I jeszcze po koncówce filmu widać,że będzie
kontynuacja...koszmar.

ocenił(a) film na 2
pawelk1504

Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Te "efekty" są już same w sobie żałosne.
Słabe kino.

ocenił(a) film na 2
dragon73

Jestem wielką fanką książek, ale oglądając ekranizacje co chwilę zerkałam ile czasu zostało do końca. Po godzinie poddałam się. Nie mogłam patrzeć na to, jak spieprzyli ten film. Wszystko wyglądało strasznie sztucznie. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Jest to chyba najgorsza ekranizacja, jaką kiedykolwiek oglądałam. Mam nadzieję, że nie powstanie druga część. A wszystkim, którzy jeszcze nie czytali książek, albo zastanawiają się nad tym, zróbcie to jak najszybciej :-)

ocenił(a) film na 4
Colinowaa

Ja to w połowie przestałam oglądać i zaczełam bawić się telefon. Jedynie pare razy zerkałam na ekran. Czytałam najpierw książke i bardzo mi się spodobała ale w życiu nie spodziewałam się że film okaże się porażką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones