PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Czy możecie zmieć w opisie tą część o Christianie?! On nie był zwykłym śmiertelnikiem, był morojem(takim jak Lissa) do tego władał ogniem, wychowanym przez ciotkę ponieważ rodzice przemienili się w strzygi

ocenił(a) film na 6
kRu10sZy01nKa

pisałam już w tej sprawie, ale błąd ten nie podlega poprawce, bo to opis dystrybutora - [opis dystrybutora kino]

ocenił(a) film na 8
more_than_a_woman

czyli jak dystrybutor zmieni opis to wtedy też go zmienicie?

ocenił(a) film na 6
kRu10sZy01nKa

jakbym mogła to bym zmieniła - w tym przypadku nic nie mogę zdziałać ;) ale odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: tak

ocenił(a) film na 8
more_than_a_woman

dzięki :)

ocenił(a) film na 8
more_than_a_woman

Jest szansa abyście zmienili opis dystrybutora? Dystrybutor naniósł poprawki do swojego opisu

ocenił(a) film na 6
kRu10sZy01nKa

podaj mi link do strony z tym zmienionym opisem ;)

ocenił(a) film na 8
more_than_a_woman

http://www.vuemovie.pl/pl/zapowiedzi/akademia-wampirow.html
proszę :)

ocenił(a) film na 6
kRu10sZy01nKa

już czeka w kolejce : )

ocenił(a) film na 8
more_than_a_woman

dzięki :)

ocenił(a) film na 6
kRu10sZy01nKa

tzn ktoś to zrobił przede mną

użytkownik usunięty
kRu10sZy01nKa

10 ja ***********

ocenił(a) film na 3

tracę nadzieję w rozumność istoty ludzkiej...

użytkownik usunięty
szulerek

Ja również ..
Ale by 10 postawić takiemu shitowi to gruba przesada

ocenił(a) film na 8

A ty znów się czepiasz? Planujesz w każdym temacie na forum pisać że ten film to shit.
Po tytule tematy idzie zauważyć że po akurat tutaj chodzi o zmianę fragmentu opisu więc proszę cię bardzo takie komentarze może w innych tematach.
Z góry dziękuje :)

ocenił(a) film na 8
szulerek

Bo co? Nie przepadasz za fantasy i już inni którzy lubią ten gatunek są bez rozumni. Każdy ma inny gust. Bo przecież gdyby to był film na styl "Gwiezdnych wojen" to pewnie według ciebie to był by to cudowny film i pewnie nie traciłbyś "nadzieję w rozumność istoty ludzkiej" ....

ocenił(a) film na 3
kRu10sZy01nKa

Lubie fantasy, i to bardzo. Za to nie lubie, a raczej nie przepadam za ludźmi którzy bez zastanowienia oraz bez wzięcia pod uwagę wszystkich aspektów filmu, oceniają go.

ocenił(a) film na 8
szulerek

Ok też tego nie lubię, ale według mnie ocena 7,3 nie jest taka z powodu że och ach gra jeden czy drugi przystojny aktor tylko patrzenie jak bardzo film się podoba/lub nie podoba, gra aktorska, fabuła, story. Ja oceniłam tak a nie inaczej bo mino dodanych scen ekranizacja ale naprawdę dobra i mino dodanych scen(i pominięciu paru) filmy trzyma się kupy i nie odbiega zbytnio od książki.
Szanuje twój gust, każdy ma inny ale nie rozumieniem jak można najeżdżać na jakiś film nie oglądając go. Nie trawie "Piły" ale nie pisze na forum filmu że jest obleśny i to gniot(w przeciwieństwie do ciebie ja obejrzałam Piłę a ty AW nie)
Jak już mówiłam każdy ma inny gust, inne filmy się podobają. I takie wykłócanie się w mało kulturalny sposób na forum jest trochę dziecinne.
Abyś mnie nie zaatakował nie pije tu do ciebie też nie jesteś kulturalny czy coś w tym stylu ogólnie piszę

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones