PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

WOOW!!!! Cóż za niesamowite zaskoczenie! Takiego filmu nie widziałam od baaardzo dawna. Posunę się do stwierdzenia że jest on PRAWIE równie zaskakujący i poruszający jak kultowy Underground! Te sceny walki i efekty specjalne! A mroczny klimat całego filmu niemal tak mnie poruszył jak polska szkoła publiczna z mundurkami Giertycha :p Każdemu kto jeszcze nie odważył się zetknąć z tą ponad przeciętną produkcją radzę jak najszybciej nadrobić braki, gdyż wierzę iż stanie się to klasyką kina fantasy i zgarnie kilka prestiżowych nagród takich jak np. Maliny :F
Z czystym sumieniem daję zasłużone 2! :)

drowsy

daje okejke, liczę na rewanżyk :D

drowsy

zgadzam sie w 100%! jak to dobrze że nie zasnęłam po 5 min i miałam szanse zobaczyć to arcydzieło :DD

drowsy

Skoro tak polecacie to chyba się skuszę :D

ocenił(a) film na 1
drowsy

Beznadziejna ekranizacja książki - jak można zniszczyć tak wspaniałą powieść?! Zmieniona została prawie cała fabuła, charakter i wygląd bohaterów, jak również przesłanie... Film godny pożałowania - mam żal do autorki, że tak bardzo zniszczyła swoje własne dzieło i popadła w komercje :/

Temari_McGarden

Całokowicie się zgadzam, najgorsza ekranizacja książki.

drowsy

ty to na powAżnie? najgorzej zrobiona ekranizacja ksiazki jaka ostatnio widziałam, drętwi aktorzy, klimat jak z pomieszanie Zmierzchu z Beverly Hills 90210. Ksiązka byla rewelacyjna, ale juz zwiastuny zapowiAdały porażkę...

ocenił(a) film na 5
elizabethwesolowska

Książka mi się wcale nie podobała... A film został pozbawiony żenujących wątków, więc trochę lepszy, ale i tak bagno. Ale cóż każdy ma swój gust. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones