PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Kochane moje... Czy Was też zawiódł aktor grający Dimitra ? Wyobrażałam go sobie zupełnie inaczej... Awww. Nie wiem jak wy lecz mi on po prostu nie pasuje z wyglądu. Może go w filmie ciut podkreślą ? W każdym bądź razie jak na chwilę dzisiejszą już mam swoją ocenę. Być może chwilową.. ale mam.

ocenił(a) film na 5
bllack_angell

Mi się on wydał na początku strasznym grubaskiem, przynajmniej jak zobaczyłam go w zwiastunie.

ocenił(a) film na 2
bllack_angell

Mnie się on podoba, ale mój Dymitr był bardziej męski, bardziej wyrazisty; nie wyobrażałam sobie go jako ślicznego chłoptasia... Danila jest pięknym chłopakiem, a Dymitr był już twardym mężczyzną. Myślę, że Danila nie poradzi sobie z rolą, aby ukazać swoją postać jako (prawie) bezwzględnego wojownika.

bllack_angell

Według mnie wybrali idealnego aktora grającego Dymitra. Sam fakt iż będzie miał zniewalający rosyjski akcent mnie do niego przekonuje. Poza tym dobrze że to Rosjanin, bo będzie miał prawdziwe rosyjskie rysy twarzy, a nie udawane. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale myślę, że Danila poradzi sobie z tą rolą, gdyż jest bardzo dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 4
RoseB

Byłam dość zawiedziona, jednak wraz z upływem czasu, nie zmieniłam zadania choć jakoś go sobie wyobrażam. Mój Dimitri był ładniejszy z twarzy ( przynajmniej moim zdaniem ) i trochę bardziej chłopięcy choć z bezwzględnym spojrzeniem.

ocenił(a) film na 3
bllack_angell

ja też myślałam że będzie inny.. Taki jak w mojej wyobraźni, ale niestety tego sobie wymarzyć nie mogłam :)

ocenił(a) film na 7
bllack_angell

słuchajcie, mnie tez sie nie podobal na poczatku Danila jako Dimka. Z postury, moze i owszem, ale nie pasowal mi jego wzrost. na pewnej stronce, cos jak wikipedia odnosnie VA, Dymitr ma okolo 6.7 ich miary, co na nasze daje okolo 2m. a Danila ma 184. ale jezeli wejdziecie na Instagram, i przejrzycie pare kont z VA to zauwazycie ze charakteryzacja, zapuszczone włosy, no i oczywiscie PROCHOWIEC, dają świetny efekt. Nie da sie kazdemu dogodzic, bo kazdy ma swoje jakies wyobrazenie z ksiazki. Rose czesto wspominala w ksiazce ze mimo swojej postury (jak na prawdziwego rosjanina przystalo xD) byl szybki i zwinny. Ja nie rozumiem osob, ktore widzialy Bena Barnsa w tej roli. przeciez to chudy chłopaczek.
co do Zoey, nie jest tak źle. pociągająca sylwetka, świetne włosy.... widzialam ją w paru scenkach na YT i może cos z roli Rose wyjsc.
natomiast mi nie pasuje Lissa. wyobrazalam ją sobie jako taką.... sierotke xD ktora z niczym nie moze sobie poradzic a w filmie.... wyglad pewnej siebie dziewczyny ktora wie czego chce. no ale cóż... zobaczymy jak bedzie.

ocenił(a) film na 1
TheWampirka

zgadzam się co do Lucy, na dodatek ma fatalny typ urody który nie pasuje na lisse

bllack_angell

Dimitra wg pasuje ten z nowej roli Niezgodna Theo James.. Lissa powina byc Sami Gayle samiast Mii a Roselyn powinni dac kogos odjazdowego.

ocenił(a) film na 10
bllack_angell

Myślałam że Dymitr będzie zupełnie inny...Bardziej sexy xd

użytkownik usunięty
bllack_angell

Jest extra! Mnie się bardzo podoba ;3

ocenił(a) film na 6
bllack_angell

nowy still: https://pbs.twimg.com/media/BVFjXMcCMAAzpPM.jpg

ehh niestety ten aktor słabo wygląda w dłuższych włosach

ocenił(a) film na 2
bllack_angell

Wg mnie Dymitr powinien być po prostu ciut przystojniejszy i... wyższy. Powinien mieć też ostrzejsze rysy, Danila jest zbyt... delikatny.

ocenił(a) film na 3
bllack_angell

Jak patrzę na zdjęcia to Danila przede wszystkim wydaje mi się za niski i zbyt... masywny , żeby nie powiedzieć grubiutki. Dymitr powinien byc bardzo wysoki i ładnie , zgrabnie umięśniony. Danila to taka nabuchana trzydrzwiowa szafa. Chociaż wielki plus za to że jest rosjaninem. No i jestem w sumie o wiele bardziej ciekawa Adriana niż Dymitra. Jak mi Adriana spartaczą to znajdę i zabiję !

ocenił(a) film na 6
Veiller

Mam niestety dokładnie takie same odczucia co do Dymitra :( I jak na złość lepiej mu w krótkich włosach! ;D

ocenił(a) film na 10
kasaska2

Ogólnie cała obsada jest ,,dziwna''. W roli Dimitra widziałam zniewalającego Bena Barnesa.

ocenił(a) film na 1
sahiba000

no dokładnie pół roku na siłowni i było by dobrze

Veiller

Jedno pytanie... Czy wy naprawdę chcielibyście dostać marną podróbkę Dymitra w postaci Bena Barnesa??? Nie lepiej na własne uszy usłyszeć PRAWDZIWY rosyjski akcent??? Poza tym jeszcze nie widzieliśmy tego filmu to skąd możecie wiedzieć że Danila sobie nie poradzi (oczywiście nie mam zastrzeżeń do ludzi którzy widzieli film w angielskiej wersji)???

RoseB

Też widziałam Bena Barnesa w roli Dymitra , ale przynajmniej nie skreśliłam Danila na starcie. Teraz, po obejrzeniu wszystkich zwiastunów stwierdzam, że nie będzie tak źle ^^ Może nie jest idealny, ale mogło być znacznie gorzej . A Danila ma niesamowity głos - to też jakiś plus ;)
Mam propozycję : wypowiedzcie się na temat Danili jako Dymitra jak już obejrzycie film , ok ? Trochę więcej optymizmu, proszę ! ^^
PS. A Ben i tak już Dymitrem nie zostanie, więc nie wiem, po co ta dyskusja.

justysia01996

Masz rację ;D
Co do wszystkiego ;D
Też uważam, że Danila ma niesamowicie piękny głos... Teraz i ja zakochałam się w rosyjskim akcencie ;D

ocenił(a) film na 3
RoseB

Nie rozumiem , czemu odwołujesz się do akurat mojego posta , gdzie nie padają nawet słowa ''Ben Barnes''. Piszesz o ''PRAWDZIWYM rosyjskim akcencie'' czyli masz to samo co ja , bo napisałam , że ''wielki plus za to że jest Rosjaninem'' W przeciwieństwie to większości , uważam , że Ben Barnes umiejętności aktorskie ma raczej mierne , to jeden z tych aktorów co ''co niedogra to dowygląda'' ;) A co do tego , że '' jeszcze nie widzieliśmy tego filmu to skąd możecie wiedzieć że Danila sobie nie poradzi '' - dlatego właśnie ograniczyłam się tylko do oceny wyglądu fizycznego tej osoby , nie napisałam ani słowa na temat jego umiejętności aktorskich czy tego , czy poradzi sobie jako Dymitr czy nie. Tego nie zamierzam ruszać zanim nie zobaczę faktycznie całego filmu ;)

Veiller

Przepraszam jeśli cię uraziłam, ale nie pisałam tego komentarza do ciebie tylko do tych którzy krytykują film bez obejrzenia. Nie miałam nic złego na myśli w stosunku do ciebie, a jeśli tak to zrozumiałaś to przyjmij moje przeprosiny ;D Nie chciałam być niemiła dla ciebie ;D

ocenił(a) film na 3
RoseB

O matko , ależ nic się nie stało ;)

bllack_angell

Jak już tak wszyscy jadą konkretnie po wszystkich aktorach, to ja też się przyłączam :D
Zacznę może od Dimki. Moją uwagę przyciągnęło kilka komentarzy, których autorzy stają murem za Benem Barnesem. W pierszym odruchu miałam ochotę przyznać im rację, ale... prawda jest taka, że Benio jest, co prawda trzydziestokilkuletnim, ale ciagle CHŁOPACZKIEM. Nie twardym, zaprawionym w boju Ruskiem gotowym oddać życie za tych, których kocha i za tych, których ślubował chronić. A do tego chole*nie seksownycm facetem, jak na ironię, nie zdającym sobie sprawy ze swojego seksapealu :D W 100%-ach zgadzam się z tym, że dużym plusem Benia jest jego mega-piękna buzia. Ale reszta już nie jest taka cudna. Bądźmy szczerzy. Pani Mead przedstawiła Dimitra jako atletycznie zbudowanego, postawnego mężczyznę, przy którym Benio (przy całym moim uwielbieniu dla niego) wygląda jak taki... szczylek xD Może by coś z niego było, gdyby jeszcze trochę przypakował na siłce, ale na obecną chwilę Benio w ogóle nie pasuje mi do tej roli T^T
Z dwojga złego Danila wydawałby się lepszym kandydatem, ale.... jest w nim jedna jedyna rzecz, która mnie po prostu przeraża – jego wieelgaachny, gruby kark xD Dżizas Krajst! Przez niego on wygląda jak taki... no, bysior xD No i ogólnie jakby ciutek za dużo ciałka ma w różnych miejscach, w jakich mieć go nie powinien =.=” Na tomiast zdecydowanie przemawia za nim jego rosyjskie pochodzenie i ten zniewalający akcent...
Co do reszty obsady to dodam jeszcze tylko, że Christian wygląda na lekko niedorozwiniętego umysłowo (nie obrażając nikogo!) i nie mam zbytnio pojęcia, skąd to się bierze, niemniej jednak taki jest mój odbiór jego postaci ^.^ I może dlatego wyjątkowo dobrze pasuje mi do tej filmowej podróbki delikatnej, filigranowej laleczki, jaką zawsze była dla mnie Lissa. Gosh, dziewczyna wygląda jakby miała usta na botoksie... może stąd, kiedy na nią patrzę, staje mi przed oczami obraz naszej chluby narodowej - Dody Elektrody wydymającej usta do obiektywu w pseudo-seksownej mince xD
Moim zdaniem z Zo wszystko jest okej. Ma idealny typ urody, jakby stworzony do tej roli i jedyne co może pójść w jej przypadku nie tak, to wcielenie się w postać wykreowaną przez scenarzystów i reżysera, która nie koniecznie pokrywa się z pierwowzorem pani Mead. Ale to już nie jej wina, prawda? 
Wow, ale gorąca dyskusja wywiązała się z filmu, którego nikt jeszcze nie oglądał i w sprawie którego nic nie można już zrobić xD I tą ironiczną końcówką pozwolę sobie... skończyć :D:D:D

Necromanthe

Wrzuciłabym kilka linczków do zdjęć Jasona Behra, który moim zdaniem byłby świetną kandydaturą do roli Dimitra, ale mam z tym mały problem, więc odsyłam wszystkich zainteresowanych do zdjęć Behra z filmu "Skinwalkers". Delektujcie się XD ^.^

ocenił(a) film na 6
Necromanthe

No, no, no! Całkiem niezły! :) Nie wiem, jak gra Danila i owszem, Dymitr był umięśniony i wysoki, ale szczupły! Danila jest jakiś taki zbyt masywny. Rosyjski akcent niewątpliwie jest plusem, dużym plusem, a gry bez obejrzenia nie ocenię, ale faktem jest, że nie tak wyobrażałam sobie Dymitra. Choć oczywiście twórcy filmu nie trafią w każdy gust...

Necromanthe

Znam tego aktora z "Wojny smoków" i wtedy gdy to oglądałam nigdy bym nie powiedziała, że mógłby zagrać Dymitra, ale teraz hm hm...nie miałabym nic przeciwko :3

justysia01996

Hmm.. chyba obejrzę sobie ten film, jeśli tylko będę miała okazję, żeby pogapić się na jego tyłek. W "Skinwalkers" aż 4 razy wciskałam replay, żeby obejrzeć go dokładnie z każdej strony XD <3

bllack_angell

Ja też wyobrażałam go sobie inaczej ( tak samo aktorka grająca Lissę mi nie pasuje ) ale niestety już wybrali :(

FallenAngel_1999

O ile wyboru Dymitra im zarzucić nie mogę ( w końcu ciężko znaleźć przystojnego, długowłosego, o atletycznej budowie ciała, mającego w sobie to 'coś' i do tego z niesamowitym rosyjskim akcentem aktora ....OMG, ile tych warunków - czy to wogóle możliwe znalezienie takiego mężczyzny ? O.o ) , to Lissę zawalili w 100%. Rozumiem, może jest dobrą aktorką, ale mało mamy takich ślicznych blond aktorek o delikatnej urodzie i z talentem aktorskim !? -.-

justysia01996

Nom... Takich delikatnych kwiatuszków (z talentem aktorskim - nie zapominajmy o nim!) mają na pęczki, a musieli wybrać jakąś biuściastą landrynę, która wygląda, jakby wstrzykiwała sobie w usta tłuszcz ze swojego odtłuszczonego tyłka XDD Pseudo-kurczę-Lissa -.-''

Necromanthe

Kurczaki, kończy mi się zasób cenzuralnego słownictwa na opisanie tej pindy -.-'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones