PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Już po tytule można było spodziewać się, że producentom chodziło o młodą widownię, ale bywa, że czasem kino dla młodzieży mogą obejrzeć z przyjemnością również nieco starsi widzowie. Nie tym razem. O fabule trudno coś powiedzieć tak chaotyczna. Akcja niemal zerowa i jak na film o wampirach praktycznie pozbawiona efektów. Aktorstwo mizerne, a widok trzech przyjemnych twarzy nie zrekompensuje braku talentu. Poza tym nie wiadomo co to miało być: romans, dramat, komedia czy thriller? Tylko nastolatki mogą przełknąć coś takiego i ekscytować się historią głównych bohaterek...

ocenił(a) film na 1
kazaam18

Jakoś ja jestem nastolatką, a film uważam za dno

ocenił(a) film na 3
kamma_hha

Nie twierdziłam, że dotyczy to WSZYSTKICH nastolatków, :)) ale wielu zapewne się podoba, o czym świadczyły komentarze, jakie czytałam...

ocenił(a) film na 1
kazaam18

podpisuje się obiema rękami też jestem nastolatką długo się wahałam nad obejrzeniem filmu z sentymentu dla książki choć po zwiastunie wiedziałam że to będzie jakaś parodia ale i tak czuje niesmak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones