PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Proszę zmieńcie ten żółty plakat z Masonem na jakiś inny, najlepiej na polski plakat Akademii Wampirów, który juz będzie sto razy lepszy od tego, który tylko odstrasza ludzi wchodzących na tą stronkę

ocenił(a) film na 8
alice112608

Dokładnie ten żółty plakat strasznie odstraszał ludzi :/

ocenił(a) film na 3
alice112608

Że niby ten różowy jest lepszy??? Z wielkim i moim zdaniem , mocno tandetnym napisem ''przyjaźń jest wieczna''? Filmu na razie nie oceniam bo nie widziałam , chociaż music clip nastawił mnie pozytywnie do tej produkcji. Jednak jeśli chodzi o plakaty , to ktoś się nie postarał ...

ocenił(a) film na 10
Veiller

Ale ten żółty był straszny i jeszcze przedstawiał samego Masona jakby to on tylko był w tym filmie, a tak przynajmniej ten różowo-fioletowy przedstawia głównych bohaterów i jest po polsku :)

alice112608

przez te plakaty mam poważne wątpliwości, czy isc na film, bo boje sie zbrzydzic książkę:)

ocenił(a) film na 10
CamiSsS_x3

Ja po zwiastunie nie do konca wiedzialam czy chcialabym zobaczyc ten film ale po obejrzeniu vampire academy music video 2014 calokowicie zmienilam zdanie na temat filmu i wtedy juz wiedzialam ze na 100 % pojde i teraz tez tak twierdze :) Ja zachecam do pojscia do kina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones