PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

będzie klapa?

ocenił(a) film na 8

na otwarcie 4,1 mln. troche mnie to zdziwilo, w koncu film od dawna byl promowany i cieszyl sie
duzym zainteresowaniem wsród fanow książki. myslicie ze jeszcze sie "odbije"?

ocenił(a) film na 6
Askaaaa

myślę, że tak ;) a tak wgl to temu filmowi trudniej jest "zaistnieć" ze względu na udział mniej znanych aktorów, bo sama książka/książki są moim zdaniem świetne, póki co trzymam kciuki, może nie będzie tak źle :)

ocenił(a) film na 4
more_than_a_woman

Coś w tym jest, ale jestem zadowolona z doboru aktorów, są dobrzy..no przynajmniej niektórzy xD niektórych nie miałam okazji ocenić ;-) fajnie, że dodali coś nowego do filmu i nie będzie identiko jak książka, nią już się nacieszyłam :-) Szkoda, że u nas tak późno będzie w kinach..takie zwlekanie nie jest dobre, bo nikt, prócz fanów serii nie pójdzie do kina, bo obejrzy w necie..:-\

ocenił(a) film na 6
ganja13

dokładnie ! swoją drogą budżet raczej nie był wysoki i promocja chyba kuleje...

Askaaaa

Szkoda, że u nas opóźnili premierę... Właśnie z tego powodu część osób, które na pewno poszłyby do kina, gdyby dzień premiery był ten sam, teraz zapewne będą wolały zaoszczędzić na bilecie i ściągną z internetu... Przekładając premierę zrobili olbrzymi błąd ;/ Miejmy tylko nadzieję, że to nie sprawi że kolejna część Akademii stanie pod wielkim znakiem zapytania... Muszą dotrwać do momentu, w którym pokażą Adriana;)
Ale niestety ostatnio coś zbyt pewnie twórcy filmów na podstawie naszych ukochanych książek się czują...
Przykład?
"Piękne istoty" - nie słyszałam, by zamierzali kontynuować
"Dary Anioła. Miasto kości" - Tu akurat PODOBNO będzie film drugi, mam taką nadzieję, bo to moja ulubiona seria...

Askaaaa

Nieee podniesie się! :) Już po przeczytaniu opisu czułem że to będą kolejne Dary Anioła (które też odniosły porażkę w kinach), taka sama sytuacja, filmy tego samego sortu. Sam opis świadczy o bijącej zeń sztampowości.

Askaaaa

Zobaczymy ale jak się nic w USA nie podniesie wyżej to o kontynuacji nie ma co liczyć w tym przypadku. Tu głównie się liczy rynek USA a tam film jest już w kinach. To że w Europie itd jeszcze nie ma to nie wiele daje. Braci Weinstein nie namówią fani na kolejną część jak nie zobaczą że warto wszystko zależy od tej części. Zysk się liczy. Połechtali się na sukces ze względu na to jak radzi sobie Jennifer z Igrzyskami, jak zbiera nagrody i ile wytwórnia zarabia. Może to się uda i będzie kontynuacja ale wszystko zależy od USA. Pamiętajmy że zarówno pierwsza część Zmierzchu jak i Igrzysk na rynku Europejskim i nie tylko wcale aż tak nie zarobiły za to w USA owszem i to zaważyło na wszystkim. Kolejne części już sobie wszędzie radziły. Poczekamy zobaczymy co się z tego urodzi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones