PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

czekałam na ten film 4 lata i się rozczarowałam, ooo ja naiwna liczyłam jednak na coś więcej ! film jest płaski i zakrawa na parodię... ech, niestety ;/ nie chce mi się wierzyć, że autorka serii zgodziła się chociażby na te słabe wstawki o Zmierzchu, bardzo wątpię ;) mimo wszystko były momenty(nieliczne), dzięki którym zaczynało mi się wydawać, że film wypadnie poprawnie - płonne me nadzieje ;P jednak daję twórcom tego filmu kredyt zaufania na 2 część o ile nie powielą błędów z 1 części i się na nich nauczą, bo historia zasługuje na pokazanie widzom czegoś więcej niż to co zobaczyłam w jedynce, który wygląda jak marne odklepanie okraszone słabizną w postaci nie wiadomo czego ;D pozdrawiam !!

more_than_a_woman

Bardzo podobała mi się Akademia (książka). Pytam jak fanka fankę: oglądać czy nie? Bo szczerze mówiąc się boję... Myślisz, że bardzo się załamię tym, co zobaczę? ;p

ocenił(a) film na 4
martis999

jeśli podobała ci się książka to lepiej nie oglądaj mnie cos podkosiło i pooglądałem i teraz żałuje ...

chyba ze podejdziesz do filmu jako NIE do ekranizacji ksiazki tylko wolna myśl reżysera

ocenił(a) film na 5
krzystof

jeśli znasz książkę to lepiej nie oglądać.
to niesamowite jak oni to skopali :c

ocenił(a) film na 6
martis999

jeśli pokochałaś książkę to odradzam lub jeśli już to z ogromnym dystansem, polecam bardziej soundtrack ; ))

ocenił(a) film na 7
more_than_a_woman

wiadomo czy będzie sequel? film gorszy od książki (jak to zazywczaj bywa) ale jako typowo młodzieżowy nie miałam jakichś specjalnych wymagań..chciałabym żeby późniejsze tomy zostały zekranizowane, bo dopiero w nich sie pojawia Adrian Ivashkov :D

ocenił(a) film na 6
ania212120

nie mam pojęcia, na pewno już podliczono decydujące o tym zyski a nikt z ekipy filmowej do tej pory nie zajął w tej sprawie stanowiska ;) wiem, że po takich produkcjach nie należy zbyt wiele oczekiwać, ale przecież Igrzyska Śmierci czy Niezgodna wyszły na plus i robią wrażenie... plusem Akademii Wampirów jest obiecująca obsada, ale przy takim scenariuszu i pomyśle na film oraz promocję obietnica zamienia się w rozczarowanie ;))

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

A co do tego filmu mają Igrzyska, Niezgodna czy nawet taki Zmierzch?
Te filmy dostały sequele bo zarobiły na siebie.
Akademia zaliczyła jedno z najgorszych otwarć w historii kina i jest jednym z najmniej rentownych filmów w historii kina (zdaje się 3 najgorszym biorąc pod uwagę liczbę kin w których było wyświetlane). Innymi słowy, żeby powstał sequel to musiałby znaleźc się debil który charytatywnie zmarnowałby miliony dolarów wiedząc, że to pieniądze wyrzucone w błoto ;)
To nie jest film któremu robi się sequele. To jest film po nakręceniu którego ludzie tracą prace i nigdy nie odzyskują zaufania w danym przemyśle.
A sama obsada drewniana i niczego bym nie oczekiwał po nich ;>

ocenił(a) film na 6
Dealric

źle mnie zrozumiałaś/eś z tymi Igrzyskami i Niezgodną - chodzi mi o to, że z zasady nie oczekuje się zbyt wiele po tego typu produkcjach, czyli ekranizacjach książek dla młodzieży a powyższe filmy wyszły ich twórcom więc i Akademia też mogła odnieść sukces :)

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

Ale po co gdybać mogła, nie mogła skoro tak film jak i przychód filmu pokazują jak wyszło?

ocenił(a) film na 6
Dealric

nie mogę gdybać ?! ... że książka ta to świetny materiał na dobry film, który mógłby odnieść sukces podobny do Igrzysk, Niezgodnej i żałuję, że tak się nie stało, bo twórcy Akademii zmarnowali swoją szansę...

wyloozuj i pozwól komentować, wyrażać swoją opinie nawet jeśli miałaby przybrać formę gdybań/przypuszczeń ; ) pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones