PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

powiem szczerze czytałam książkę i dziś byłam na tym w kinie i film mi się podobał może i było parę
momentów nie zgodnych z książką ale ogółem film mi się podobał , każdy ma swą interpretacje książki
czy inaczej wyobrażał sobie bohaterów reżyser tak zinterpretował ta książkę i takich aktorów wybrał , co
prawda uważam że aktor grający Dymitra powinien być bardziej przystojny ale ten nie był aż taki zły .
mam nadzieję że powstanie cz.2 .

delenaII

Mnie również się podobało;D Oby powstała druga część nie tak jak z Darami Anioła Miastem Popiołów (mają jednak nie powstać). A co do Danili to od razu go polubiłam i uważam, że świetnie zagrał swoją rolę;D Dominic i Zoey również;D

RoseB

Mi Dymitr na zwiastunie na początku nie pasował po obejrzeniu filmu stwierdziłam że jest ok i tak jak ty również polubiłam Zoey i Dominica :)

ocenił(a) film na 6
delenaII

Miałam dokładnie to samo ;)

ocenił(a) film na 6
delenaII

też moje pierwsze wrażenie było, że źle obsadzili dymitrego, teraz mówię, że nie jest najgorzej:), ale on mógłby mieć w sobie więcej magnetyzmu, to na pewno poprawiłoby recenzje tego filmu. A skoro już o tym to film faktycznie nie był idealny, lecz, żeby to ocenić dobrze byłoby oglądnąć następne części, które rzuciłyby więcej światła; poza tym 1 część nie wystarczy, do kompletu brakuje conajmniej 5, żeby zobaczyć piękną historie:D

ocenił(a) film na 1
Monika_Han

Skoro "żeby to ocenić dobrze byłoby oglądnąć następne części" to skąd ocena 10? wątpię żeby powstały kolejne czyści.. film jest raczej wycofywany z kin.. moim zdaniem film jest mocno kiepski i jestem w stanie to stwierdzić po obejrzeniu tylko tej cześci szkoda będzie patrzeć na kolejne, które sie marnują w rekach tych twórców...

elloe88

kto wie może film dostanie 2 szansę i zatrudnią kogoś lepszego by napisał scenariusz , ale mam nadzieje że powstanie ,, kto wie , zobaczymy za jakiś czas

ocenił(a) film na 2
elloe88

Elloe88, ciężko się nie zgodzić :)

elloe88

Jak książka naprawdę mnie złapała i pozostała w mojej pamięci, tak o filmie chciałabym jak najszybciej zapomnieć. A potencjał był...

ocenił(a) film na 1
BubbleAngie

Był i aż serce boli... Jestem świeżo po przeczytaniu książki,która jest świetna (ok może pierwsza cześć nie jest rewelacyjna ale ogólnie jest w porządku) ale kiedy zobaczyłam zwiastun to juz przeczuwałam ze ten film to może być jakaś masakra, ale pomyślałam ok może to tylko tak źle wygląda teraz, może sie rozkręci, nie ukrywam że byłam też ciekawa Scen miedzy Rose a Dymitrem, kiedy widać jak ich uczucie powoli rośnie, a tu nie widać nic... film jest tak niesamowicie spłycony, książka buduje napięcie, skręcasz się w historię czujesz wieź miedzy Rose a Lisą, widzisz jak rodzi się uczucie do Christiana... a tu... dostajesz jedno wielkie NIC, Czytając też książkę myślisz Dymitr" cholera to faktycznie musi byc Bóg" film pokazuje...hmmm coś co ani wygląda ani Dymitrem nie jest... Rose'a nie ma za grosz charakteru, jest blada i nijaka... Lisa ma więcej jaj niż ona. Nooo i scena łóżkowa.. hmmm jeśli ktoś czytał książkę to pamięta że Dymitr mówił "Roza" właśnie w tej scenie... a tu faktycznie zwrócił się do niej wcześniej w jakimś mało znaczącym dialogu (i później), a przecież on tak wyrażał uczucie do niej wtedy... jestem mega zawiedziona ze z takiej książki zrobili coś tak mało interesującego, serio sama nie wiem czy po czymś takim będę chciała oglądać kolejną cześć. Myślę że, serial byłby zdecydowanie lepszym pomysłem, we wszystkich sześciu częściach dzieje sie tyle ze spokojnie można by z tego zrobić fajny serial na klika dobrych lat, może kiedyś ktoś na to wpadnie ;)

elloe88

Zdecydowanie się z tobą zgadzam. Książka jest o wiele lepsze i tak jak już pisałaś brakuje temu filmowi tego napięcia między Rozą a Dymitrem .. zresztą między Lisą i Christianem też.

elloe88

nie zgadzam sie nawet z jednym twoim slowem. Dimitri byl taki jaki powinen byc oprocz wygladu - czyli taki powazny buc. Rose byla taka jaka powinna byc oprocz wygladu - zoey swietnie ja oddala.

ocenił(a) film na 2
Monika_Han

Film ocenia się na podstawie tego konkretnego filmu, a nie na podstawie kilku części czy jedynie dzięki opowiedzianej historii! Przecież zdarza się tak, że jakas część była super, a reszta do dupy, przecież nie będę oceniać np ostatniej części filmu na 10 tylko dlatego, że pierwsza część mi się podobała :/

delenaII

scenariusz na ekranizacje byl dobry, Zoey chociaz co do wygladu mozna by sie spierac, to na pewno oddała temperament Rose.! Rose naprawde byla wwietna. Ale Lissa Dimitri i Christian tworza porazke tego filmu. Przez nich film jest o polowe gorszy Tzn scenariusz do ich postaci byl dobry, ale aktorzy sie nie spisali. Tzn Christian mogl byc bardziej zadziorny, prowokujący bardziej pewny i zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones