PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 280
ocen
6,9 10 1 60280
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Wybaczcie, że nie będę się rozpisywać o grze aktorskiej, kostiumach czy efektach specjalnych, ale odkąd wyszłam z kina myślę o czymś zupełnie innym. Wciąż mam przed oczami scenę, w której Dżasmina (w oryginale Naomi Scott, w polskiej wersji Natalia Piotrowska) śpiewa swoją piosenkę, która mnie osobiście niezwykle poruszyła. Nie chcę się tutaj bawić w porównywanie co jest lepsze co gorsze, ale naprawdę nie sądziłam, że po „Kolorowym wietrze”, „Mam tę moc” i „Lustrze” jakaś piosenka może wywrzeć na mnie takie wrażenie. Jeśli twórcy mieli dodać coś od siebie do tego filmu, to cieszę się, że właśnie coś takiego.

ocenił(a) film na 8
fanigrzysk

w porownaniu z "a whole new world" wypada blado

MocnyVito

Nie zgadzam się, "a whole new world" nie zrobiło na mnie większego wrażenia, chociaż uwielbiam tę piosenkę w animacji. W kwestii Jasminy - piękna demonstracja kobiecej siły wewnętrznej.

ocenił(a) film na 9
snowdog

snowdog - "piękna demonstracja kobiecej siły wewnętrznej" - lepiej bym tego nie ujęła. Z kobiecego punktu widzenia ta piosenka naprawdę ma wartość nie do przecenienia.

ocenił(a) film na 8
snowdog

może i racja , chodziło mi o 'a whole new world' ogólnie jako piosenke , a nie konkretnie to wykonanie w filmie , które faktycznie nie robiło takiego WOW jak w animacji

ocenił(a) film na 8
fanigrzysk

No i racja, była najbardziej porywająca z wszystkich piosenek tego filmu. Prawie miała tę moc ;)

OmniModo

I to był jeden z niewielu plusów obok wyglądu Naomi :) - aktorstwo Alladyna i Dżafara niestety mocno sztuczne, CGI pałacu z zewnątrz czy Dzina też uważam słabe zważywszy na budżet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones