PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 284
oceny
6,9 10 1 60284
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Z całą magią orientu. Przepiękne kostiumy, scenografia, kolory i muzyka. Fanką musicali nie jestem, więc uważam, że bez piosenek by się obyło, nie mniej nie raziły one szczególnie. Film świetnie zmontowany, idealnie skadrowany, ogląda się bosko.
Scena wejścia księcia Alego do miasta rewelacyjna! Aż się chce być księżniczką.
Jasmina śliczna i naturalna. Jaffar miał jak dla mnie za mało mroku w oku ;)
No i na koniec najlepsze: Will Smith. Doskonały i wyborny! Polecam zobaczyć na własne oczy.

Skarbusia007

Naprawdę uwielbiam baśnie ale do tej pory było to jedno z największy aktorskich rozczarowań jeżeli chodzi o Disnejowskie aktorskie wersje animacji, piosenki mi kompletnie nie przeszkadzały natomiast właśnie te miszmasz na ekranie już tak - Niby stroje kolory piękne a jednocześnie kiczowate i tetrzykowe- Samego Willa jako dżina nie mogłem strawić, no nie jego na wskroś współczesny język (oglądałem akurat w dubbingu) no nie pasował mi do baśni dodatków aktorsko sztuczny Aladyn i Jafar nie pomagali produkcji, na plus wątek Jaśminy i tego że chce sama o sobie decydować i wykonanie piosenki - Jednak na tym plusy się w moim odczucia kończą ocena ostatecznie trójeczka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones