PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 342
oceny
6,9 10 1 60342
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

wow ;)

ocenił(a) film na 9

naprawde dorbze zrezlizowany film, oglądałam w wersji tylko po angielsku i naprawde spełnił moje oczekiwania :) jedyne co bym zmienila to postac Jafara.. zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam, raczej jako mrocznego złoczyńcę z CHARAKTEREM... niestety aktor który go grał tego nie udżwgnął i nawet wizualnie nie pasował do tej postaci ;) ale reszta super, szczególnie tytułowa postac czyli Aladyn :) Mena Massoud IDEALNIE pasuje na Aladyna, jak dla mnie to wlasnie ten ALadyn ktorego pamietam z bajki! szczerze spodziewalam sie o wiele gorszego filmu, bez polotu a jednak milo sie zaskoczylam, polecam wszystkim, wart poświeconego czasu :) teraz tylko czekac aż zrobią aktorską wersje Małej Syrenki :D to by bylo cos :)

ocenił(a) film na 10
neela96

Idę 2 czerwca na to nie mogę się doczekać

neela96

Wybieram się 1 czerwca, po opiniach wnioskuję,że Aladyn to udany film,a tyle było obaw przed wejściem Aladyna do kin. Chętnie zobaczę na dużym ekranie Mulan i Pocachontas. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
neela96

Mogę się tylko podpisać pod tym co napisałaś. :)

Ps. Teraz czas na Mulan :)

ocenił(a) film na 10
neela96

Ja niestety idę 16 czerwca na Aladyna jak się 16 czerwca nie uda to się wcale nie uda iść. Do kina

ocenił(a) film na 9
Rafal350a

prędzej czy pozniej bedzie dostepny w internecie, juz widzialam nawet z dubbingiem, wersja dosc kiepska ale da sie ogladac :)

neela96

I już jest oglądałem na fill i to w przyzwoitej jakości - Po ocenach jednak widzę że tylko mnie film rozczarował, od film ujdzie jednak Aladyn aktorsko niestety sztuczny, Jafar za to usilnie starał się grać groźnego jednak mu to nie wychodziło jedyny plus to Jaśmina - Dodatkowo niby jest tutaj tak kolorowo a mi trudno dostrzeć tego baśniowego klimatu ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones