PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98444}

Aleksander

Alexander
6,3 120 257
ocen
6,3 10 1 120257
4,3 15
ocen krytyków
Aleksander
powrót do forum filmu Aleksander

Nie bylo mi dane ogladnac do konca bo usnalem po niecalej godzinie, ktora byla nudna jak flaki z olejem. Pierwsza scena bitwy tez nie zachwyca. Ktos napisal ze koniec filmu jest niezly - ale czekac na niego 2,5 h? dzieki.

użytkownik usunięty
sasklocz

Właśnie oglądałem ten film, co prawda w mizernej kopi jednak wywarl na mnie wielkie wrazenie w glownej mierze gra Colina Farrella dla ktorego byla to chyba najlepsza rola w dotychczasowej udanej aczkolwiek krotkiej karierze, sceny bitw zapieraja dech w piersiach a przemowy chocby w Indiach sa po prostu piekne podobnie jak chocby przemowy Williama Wallacea. Film ma w sobie magie nie moze sie z nim rownac Troja to na pewno podobnie jak wiele ostatnio popularnych wielkich produkcji chocby Krol Artur - totalne dno nie wiem jak komus sie mogl podobac ten film niskobudzetowy Spartakus czy np emitowana opstatnio w Tv kretynska Joanna DArc po Braveheart jest to chyba najpiekniejszy film historyczny ostatnich 10,20,30 lat, nie moze sie z nim rownac chyba nawet Gladiator - bardziej Hollywodzki bohater niz Alexander, no i tu brawa dla Olivera Stona za to ze w tym filmie brakowalo scen jak chocby z konca GLadiatora - walka Cezara i Russela az sie szlo poplakac. Na moje 9 / 10 jesli chodzi o ten gatunek i w wielu kategoriach mozliwa nominacja do Oskara

podobała ci się przemowa Williama Wallacea????


no to nie mam wiecej pytań :-), tak nadętej i pustej przemowy wygłaszanej an dodatek w trakcie KASTRACJI kino długo nie widzialo i nie zobaczy...

każdy ma prawo do własnej opinii ale i nasze opinie o nas świadczą :-)

użytkownik usunięty
sasklocz

" Pokonajcie swój strach, a pokonacie śmierć " Wspaniały film, świetna rola Collina Farrella, piękna muzyka Vangelis no i oczywiście wspaniałe sceny bitw, które swoim rozmachem powalają na kolana. Wielkie brawa dla Olivera Stona, zniszczyć taką historie byłoby niewybaczlnym grzechem, na śzczeście Oliver stanął na wysokości zadania. Nie wiem czemu tu tyle głosów przeciwko, może zbyt pochopnie go oceniacie, a może wielu z was nawet nie widziało tego filmu. Moim zdaniem wielkie kino i kandydat do Oskara. Przemawia za nim też to że poniosł klape w USA a to świadczy tylko o nim dobrze,Pozdro - ARY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones