PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 102
oceny
7,1 10 1 23102
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Widziałem lepsze bokserskie wydania choć naprawdę jest to pokaz niezłego warsztatu... Osobiście Człowiek Ringu oraz Za wszelką Cenę to moje ulubione kino. Czekam jeszcze na genialny film o piłce nożnej bo jeszcze się takiego nie doczekałem a dla amerykanów football to football. Troszkę mi Will Smith nie pasował do takiej roli ale zagrał moim zdaniem bardzo dobrze;) Czasem były nudnawe momenty i za to - 2 punkty. 8/10

skobialka

I jeszcze jedno genialna pisosenka z filmu .... Ali - Soundtrack - "Tomorrow" - Salif Keita

ocenił(a) film na 10
skobialka

Mi osobiście bardzo film przypadł do gustu, a Will Smith zagrał genialnie, tak samo jak Jamie Foxx w Ray-u. Will to z pewnością aktor o różnych twarzach, ciężko go zaszufladkować. Jak wsiąść pod uwagę rodzaj kina to film na pewno nie należy do nudnych.
Muzyka wyśmienita, cały OST jest rewelacyjny, a wisienką na torcie z pewnością jest Tomorrow - Sauf Keit (tak poprawnie się to pisze)

ocenił(a) film na 10
badkenny

Poprawiłem i sam walnąłem literówkę :P
Sauf Keita a nie Keit oczywiście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones