PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93650}
6,4 76
ocen
6,4 10 1 76
Alice in Wonderland
powrót do forum filmu Alice in Wonderland

Co ja tu mogę napisać dla tych którzy zastanawiają się czy aby nie obejrzeć tego filmu ~ Broń Boże nie uznaję się za eksperta w temacie ponieważ oczywiście nie mam żadnego wykształcenia czy też doświadczenia pozwalającego na w miarę obiektywne ocenianie filmów ~ Muszę też w tym miejscu zaznaczyć że jestem wielką miłośniczką Alicji i przez to moja ocena jest spaczona ~ Na pewno jest to film warty obejrzenia ~ Na pewno jednak ten film wielu osobom się nie spodoba ponieważ ~ Jak z resztą sama Alicja ~ Jest to produkcja bardzo specyficzna ~ Aktorka grająca główną bohaterkę na pierwszy rzut oka może nie zachwyca urokiem i urodą ~ Wydaje się być jednak znakomicie dobrana ~ Jeżeli chodzi o postacie drugoplanowe to na uwagę zasługuje na pewno postać Kapelusznika ~ Jeżeli chodzi o samo przedstawienie historii ~ Zdecydowano się tu ukazać tą ciemniejszą i mroczną stronę bohaterki ~ Nie jest to może dziewczyna z American McGee's Alice ~ Jednak z pewnością jest to dziewczyna szalona ~ Przez cały film miałam autentyczne wrażenie że w gorące i słoneczne letnie popołudnie leżę wraz z Alicją w wysokiej trawie i śnię trudnym i niespokojnym snem ~ Następnie że wraz z nią poruszam się po Krainie Dziwów i spotykam te wszystkie ciekawe i różnorodne postacie ~ Jest coś w scenografii i sposobie kręcenia że film ten jest bardzo przyjemny dla oka ~ Żeby nie odpowiedzieć usypiający ~ Ale jest to film usypiający w absolutnie dobrym tego słowa znaczeniu ~

wilsakuldeva666

No i wspaniała muzyka Raviego Shankara jest tu świetnym dodatkiem ~ Zasługuje na uwagę ~

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones