PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3766}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
6,5 3 808
ocen
6,5 10 1 3808
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

to chyba najlepsza ekranizacja alicji jaka widzialam naturalnie nie obylo sie bez polaczenia obydwu czesci ale efekty specjalne sa powalajace a scena podwieczorku to majstersztyk

me84

Mnie w szczególności zachwycił Kapelusznik i Królowa Kier, natomiast były też momenty, które irytowały mnie niemiłosiernie (chociażby wtedy, gdy Alicja co chwilę łapała się pod boki, czy Biały Rycesz spadający z konia pięćdziesiąt razy - to już robiło się nudne).

Sama nie wiem, co tak naprawdę sądzić o tym filmie. Niby dobra ekranizacja, a jednak nie powaliła mnie na kolana...

użytkownik usunięty
Purslane

Polecam tę z 1985r. zdecydowanie najlepsza.

ocenił(a) film na 10

tak zgadzam się się z Thomassem ponieważ z 1985 jest lepsza od tej Alicja uciekająca przed Żaberzwłokiem troche horror przypomina ale są wtym rzeczy łagocące np przepiękne piosenki i te piękne przygony wprawiają w zachwyt więc ta z 1985 jest lepsza

krem_2

Ja uwielbiam tą scene z kichającym dzieckiem i kotem z Chesiere siedzacym na szafie. Ta scena mogłaby trwać godzine i chyba by mnie nie znudziła. za nia samą można dać 10/10. Ale były też sceny troche nudnawe, tutaj sie z wami zgodze. Mimo to "Alicja" to jeden z moich ukochanych filmów.

ocenił(a) film na 10
Krolik413

no z tym to ja się zgadzam a wy

Krolik413

U mnie tak samo - jeden z ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 7
rosaria

Yhym cuuudowny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones