2 godz. 2 min.
7,1 25 495
ocen
7,1 10 25495
10 978
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":116804,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Alpha+Dog-2006-116804/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Alpha Dog
 • plede11 ocenił(a) ten film na: 5

  Dramat dla nastolatków, którzy autorytety widzą właśnie w takich najaranych i chętnie bzykających wszystko co się rusza gościach. Zero napięcia. Nawet scene zabójstwa zdominowała bezsensowna pogawędka bohaterów. Bruce Willis zagrał rolę, którą mógłby wziąć pierwszy menel spod spożywczaka. Piątka za dobrego Bena Fostera, który nieźle przygotował się do roli i scenę z "Trzynastką" w motelu.

 • mihas ocenił(a) ten film na: 8

  plede11 dla nastolatkow to jest justin bieber i 90210, to jest o przestepczosci wsrod rozkapryszonych i rozpieszczonych nastolatkow, jesli film jest o niedzwiadkach to jest dla misiow w zoo?, film jest na faktach, wiec nikt sobie tego nie wymyslil i nakrecil, raczej o chodzi ukazanie myslenia gowniarzy i to jak czasem dzialaja bezmyslnie, a gdy pojawialją sie konsekwencje nie do odkrecenia to tylko pogarszaja wlasna sytuacje, mozna popelniac bledy mlodosci, tylko konsekwencje tych bledow robia roznice

 • Troublesome ocenił(a) ten film na: 8

  mihas Niezły hipokryta z tego pledbledede11 Filmem który zdobył największą popularność wśród nastolatków jest Incepcja. Oczywiście między Batmanami. Czyli teraz powinniśmy rozpisywać się pod każdym filmem Nolana jakie to gufno dla dzieci? W ogóle jak można oglądać filmy o zepsutych ludziach. Nie do pomyślenia.

  Alpha dog to naprawdę świetny obraz. Powala realizmem, wiele takich historii przewija się obok nas. Z fotela można sobie paplać jakie to głupki i co ja bym na ich miejscu robił. Ale o intrygi jak u Hitchcocka u nastolatków trudno. Zabawne jest też to, że kolega to fan Cohenów.