PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686358}

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip
6,5 9 840
ocen
6,5 10 1 9840
Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa

Wtopa

ocenił(a) film na 10

Heh. Śmiesznie że się okazało że ten pierścionek nie jest Samanty. Cała podróż po orzech. Ale szczerze mówiąc ja nie przemierzałabym całego świata po coś takiego choć to nie jest małe halo.
Świetna muza a szczególnie w barze w Teksasie.
PS Najlepsza część

Beatrix_Basia_G

Tak. Ta cześć jak każda była super. Na równym poziomie według mnie. Czy w tej części dostrzegłaś delikatna różnice w wyglądzie wiewiórek?

ocenił(a) film na 10
oskarekXD

W sumie faktycznie dostrzegłam różnice. Są bardziej ,,wiewiórkowate" i minimalnie zmieniły się głosy.

Beatrix_Basia_G

Może dorastają? xD

Beatrix_Basia_G

Ciekawe czy będzie kolejna część, bo na razie ten film zarobił najmniej ze wszystkich czterech. Nie wiem co spowodowało to. Chętnie poszedłbym na piąty film.

ocenił(a) film na 10
oskarekXD

Ja też. Może niektórzy nawet nie obejrzeli filmu tylko od razu zagłosowali na jedną gwiazdkę bo uważali że ta część jest już naciagana tak samo jak teraz będzie Epoka Lodowcowa 5 tylko z wiewiorem. Może minutę będą główni bohaterowie. Ale przyznam że reklama do 4 części Alvina nie była zbyt przekonujaca a poszłam na to ze względu na to że chciałam spędzić czas z moją przyjaciółką która ze mną poszła i że to mój ukochany film. Niiw żałuję;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones