Film

Homegrown

1998 1 godz. 42 min.
5,3 674
oceny
5,3 10 674
899
chce zobaczyć
{"id":"6196","linkUrl":"/film/Amatorzy+w+konopiach-1998-6196","alt":"Amatorzy w konopiach","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/61/96/6196/6943501.2.jpg"}
Najbliżej mu do czarnej komedii. Jest to ciekawa historyjka o trzech naiwnych pracownikach plantacji marihuany (Thornton, Azaria, Phillipe). Pewnego dnia ich szef Malcolm... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Najbliżej mu do czarnej komedii. Jest to ciekawa historyjka o trzech naiwnych pracownikach plantacji marihuany (Thornton, Azaria, Phillipe). Pewnego dnia ich szef Malcolm (Lithgow) ginie, a koledzy postanawiają przejąć interes. Są strasznie nieporadni i dają się wszystkim wykorzystywać. Kiedy grozi im już totalna katastrofa, pojawia sięNajbliżej mu do czarnej komedii. Jest to ciekawa historyjka o trzech naiwnych pracownikach plantacji marihuany (Thornton, Azaria, Phillipe). Pewnego dnia ich szef Malcolm (Lithgow) ginie, a koledzy postanawiają przejąć interes. Są strasznie nieporadni i dają się wszystkim wykorzystywać. Kiedy grozi im już totalna katastrofa, pojawia się ktoś kto wrócił po swoje - szef Malcolm. Podobnie jak wcześniejsze filmy, także ten wyszedł od razu na video. W Polsce można go było zobaczyć na HBO.

studio
Lakeshore International
data produkcji
1998
tytuł oryg.
Homegrown
inne tytuły
Amatorzy w konopiach Polska
Więcej...
W jednym ujęciu Jack Marsden jedzie do San Francisco mostem Golden Gate, zaś w tej samej scenie, w innym ujęciu widzimy, że most ten jest szary, a nie czerwony jak Golden Gate.
Film kręcono w Aptos, Felton, Mendocino, San Francisco, Santa Cruz, Parku Stanowym Henry Cowell Redwoods i Forest of Nisene Marks (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych