PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719462}
6,6 15 426
ocen
6,6 10 1 15426
7,0 28
ocen krytyków
American Honey
powrót do forum filmu American Honey

Faktycznie film, którego normalnie bym nie obejrzał. Pomijam głębsze przesłanie filmu o młodych ludziach z patologicznych rodzin, nie mających celu w życiu, trudniących się tułaczką i sprzedażą jakichś tandetnych magazynów. Nie mniej jednak film oglądałem z dość dużą uwagą i mnie pochłonął, pomimo tego, że to zupełnie nie mój gatunek. Film daje do myślenia do czego prowadzi brak marzeń, brak wsparcia ze strony najbliższych i w jaki tryb życia chwilą może nas popchnąć. Film trochę dziwnie się kończy to chyba taka metafora tego, że zaczyna się wszystko od początku. No cóż tak czy inaczej film bardzo długi nie dla każdego atrakcyjny, mający głębszy sens.

ocenił(a) film na 3
n0h4ck

dawno nie oglądałem tak długiego filmu w takim stylu .. rzadko w ogóle można się natknąć na takie coś , twój tytuł posta idealnie zobrazował moje wrażenia po filmie

użytkownik usunięty
n0h4ck

Zgadzam się. Kiedy zorientowałem się, że do końca zostało jakieś 15 minut byłem bardzo zaskoczony, do jakiego właściwie treściwego końca ten film zmierza. No i nie doszedł do żadnego. Szkoda, bo sama treść filmu mogłaby być drogą do naprawdę dobrej wisienki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones