PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 718
ocen
6,8 10 1 137718
6,0 13
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Niby twórcy nie zaprzeczali, ale na razie nic się nie dzieje. Szkoda, 4 lata od premiery, zero plotek, nic. Miejmy nadzieje, że gdzieś kiedyś powstanie, kolejny dobry "American Pie". I najlepiej aby, znów w roli głównej wystąpili "Jim i spółka". Z innymi, to nie to samo :/

ocenił(a) film na 7
TheDrolix

No, ja też czekam. Miałem nadzieję, że coś będzie, ale póki co cisza... Pewnie coś zrobią, ale raczej z nowymi aktorami... Szkoda

Timot3i

Noo, niestety starość nie radość XD

Timot3i

ja to bym chciał ostatnią mega przygodę która by rozwalała przygodę coś w stylu kac wegas

ocenił(a) film na 9
TheDrolix

Sam czekam i liczę po cichu na kolejną część z oryginalną obsadą.Niedługo będzie 5 lat od premiery Zjazdu absolwentów,więc mogliby pomału myśleć nad rozpoczęciem prac nad nowym filmem.
Marzy mi się ,aby fabuła kolejnej części opowiadała, i traktowała o życiu głównych bohaterów już jako 40 latków.(Np. mogłaby dotyczyć imprezy urodzinowej Jima z okazji stuknięcia 40tki).
Nawet aktorzy obecnie pasują do tego przedziału wiekowego.

expo2000

Dobry pomysł ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
imbir8

No,nieźle,nieźle :)

użytkownik usunięty
imbir8

Brzmi świetnie ale ile w tym prawdy?

ocenił(a) film na 9
imbir8

oby to się udało... jeszcze jedna czesc z oryginalna obsadą ! TAK TAK TAK !!!! Pomysł z Vegas dobry, wczesniej sobie myslalem ze mogliby zrobic cos w klimatach "Duże dzieci". Wspolny wyjazd z rodzinami, dzieciakami, albo ślub Stiflera :) Ale Vegas - spoko pomysł

TheDrolix

A jeśli oryginalna obsada nie będzie wchodziła w rachubę, osobiście z chęcią obejrzałbym również Erica, Dwighta i spółkę, oni też byli świetni :D. Inny pomysł - co byście powiedzieli na imprezę rodzinną Stiflerów? Steven, Matt, Dwight, Eric plus ewentualnie Ci bardziej poboczni członkowie rodziny. To mogłoby być dobre :D. Tak czy siak, niezależnie od fabuły czy bohaterów, jeden element w filmie obecny być musi. Noah Levenstein. Bez niego nie ma pełnoprawnego American Pie :D.

TheDrolix

Taki mały edit, nie licząc "księgi miłości", to American Pie z innymi aktorami jest nawet spoko :D

ocenił(a) film na 9
TheDrolix

niestety nie jest :) ale wiadomo - kwestia gustu. Ja uznaję tylko 1-4

ocenił(a) film na 7
TheDrolix

Wlasnie sie na torrentach pojawila nowa czesc: https://www.filmweb.pl/film/American+Pie+Presents%3A+Girls%27+Rules-2020-858374

Osobiscie raczej nie obejrze, wolalbym 2 czesc zjazdu absolwentów

TheDrolix

Zapowiedzeli 5 :D

ocenił(a) film na 5
TheDrolix

Dobrym motywem, byłby ślub Stiflera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones