PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3831}

Amerykański wilkołak w Londynie

An American Werewolf in London
6,6 4 468
ocen
6,6 10 1 4468
6,5 6
ocen krytyków
Amerykański wilkołak w Londynie
powrót do forum filmu Amerykański wilkołak w Londynie

Co tu dużo mówić- klasyka horroru. Film posiada doskonały klimat idealnie wymieszany z humorystycznymi wstawkami, wspaniałe efekty specjalne, trzyma w napięciu, jest nieźle zagrany. Do tego jeszcze genialne sceny z nazistowskimi wilkołakami :) Z czystym sercem 9/10.

ocenił(a) film na 6
klajsterbelej

Może i klasyka napewno warto obejżeć ale nuda jak 150

ocenił(a) film na 9
spokolokoluzispontan

Oj tam, oj tam, dla kogo nuda, dla tego nuda :P

ocenił(a) film na 9
klajsterbelej

Dla mnie to także klasyk, posiadający właściwy dla tego gatunku klimat :) Teraz już nikt nie robi takich filmów ...

ocenił(a) film na 5
Vampira666

klasyk klasykiem, obejrzałem go dzisiaj bo coś mi mrugało z dzieciństwa (scena gdy zostają zaatakowani na początku między innymi) i szczerze spodziewałem się bardziej horroru tak jak np pierwsze części serii "Piątek Trzynastego" ale niestety sceny np z martwymi, których widzi rozśmieszały totalnie ;/ ogólnie film zajechał mi bardziej komedią niż horrorem. Finał słaby - jakby nie wiedzieli jak skończyć. Ode mnie 5/10.

użytkownik usunięty
klajsterbelej

Dobry film, przyjemnie sie ogladalo, efekty bardzo fajne szkoda tylko ze ataki wilkolaka nie sa dokladniej i krwawej pokazane ,troche scen humorystycznych ,moze film nie jest specjalnie straszny chociaz w ostatnich minutach napiecie sie podnosi ale seans bardzo przyjemny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones