PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767073}
3,5 547
ocen
3,5 10 1 547

Amityville Terror
powrót do forum filmu Amityville Terror

Nie Amityville

ocenił(a) film na 3

Film ma mało wspólnego z serią i jest już dostępny. 5/10

Ejkiczi

Prawda, nie ma nic wspólnego z serią, ale nawet niezły. Szkoda, że nie można jeszcze ocenić. Dla mnie 7/10 :)

ChanceForYou98

5/10 jak dla mnie.... gra aktorska większości aktorów kiepska film nie ma nic wspólnego z serią a ciotka która jest nawiedzona to bardziej smieszna niż straszna

reurion

Prawda. Film bardziej komediowy, no ale cóż. Z serii Amityville to chyba najbardziej podobał mi się ten z Ryanem Reynoldsem, ale za wielu nie widziałam. A Tobie?

ChanceForYou98

Wersja z 2005 roku jest na prawdę ok, lecz dla mnie klasyczne Amityville z 79" jest bardzo dobre.... tak samo jak dwójka z lat 80".
W 2017 ma pojawić się jakaś nowa odsłona jest nawet zwiastun ale czy ciekawa będzie to przekonamy się za Rok dopiero :)

reurion

W takim razie w najbliższym czasie obejrzę te dwa filmy :) Jednak myślę, że już lepszego nie stworzą, niż są. Powiedzmy sobie szczerze, czy po tylu filmach kręcą kolejne, ponieważ mają pomysł, czy raczej robią to na siłę? Wydaje mi się, że to drugie, ale to moja opinia ;-)

ChanceForYou98

Mam podobną opinie ale zawsze wolał bym się miło zaskoczyć

reurion

:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones