PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753082}

Amok

5,7 29 196
ocen
5,7 10 1 29196
4,2 21
ocen krytyków
Amok
powrót do forum filmu Amok
ocenił(a) film na 5
karpiewbuleczce

Pewnie tak, ale to za czasów kiedy film miał być międzynarodową koprodukcją po angielsku. Potem okazało się, że nie ma hajsu i sponsorów zza granicy i musieli zadowolić się Polakami.

DonDominik

Hmm, to chyba był żart. Christian Bale a Krystian Bala. :)

ocenił(a) film na 9
karpiewbuleczce

Kościukiewicz chyba lepiej się sprawdzi :)

ocenił(a) film na 8
Novakovsky

No to może być rola, którą potwierdzi swoją Wielkość. Zobaczymy, choć na to przesadnie bym nie stawiał. Bardziej interesuje mnie Simlat, bo chyba ma większy potencjał jako aktor.

LukaszJarosz25

Simlat wydaje mi się być idealny do tej roli. Bardzo go z resztą lubię i też ciekawi mnie jak sobie poradzi

ocenił(a) film na 2
czeresniak2690

Po obejrzeniu "Bilet na księżyc" trudno mi będzie wyobrazić sobie Kościukiewicza w tak poważnej roli. Zobaczymy jednak

LukaszJarosz25

Simlat to jeden z najciekawszych polskich aktorów swojego pokolenia

ocenił(a) film na 6
pokatna

Zgadzam się w pełni. Poza filmem również świetnie wypadł podkładając głos jako jedna z postaci w audiobooku Superprodukcji: Jo Nesbø - "Karaluchy". Przy okazji polecam tą pozycję.

pokatna

prawda, w Amoku zagrał bardzo ciekawie glinę z przeszłością z krwi i kości, czekam na jego kolejne role

kaczor_07_K

Z ostatnio wypuszczonych filmów to w "Konwoju" też się popisał :)

pokatna

Simlat jest na fali, ale zasłużonej, dobry aktor w końcu doczekał się ciekawej roli

pokatna

mam wrażenie, że on jest stworozny do ról twardych facetów z przeszłością, wychodzi mu to perfekcyjnie

LukaszJarosz25

@LukaszJarosz25 piszesz "zobaczymy" przeciez nawet jesli wierzyc (xd) ze Bale mial zaproponowana to juz nakrecili bez niego xd niezlym jestes tumanem xd

ocenił(a) film na 8
CienSoulwhore

To była odpowiedź do postu użytkownika Novakovsky. Czytaj uważnie.

LukaszJarosz25

Masz racje ,zwracam wiec honor ,trzeba umiec sie do bledu przyznac ; >

ocenił(a) film na 5
Novakovsky

Bardzo słabo i mdle tu gra...totalne rozczarowanie, co nie zagrał nadrobił wizualnie

bogna_336

no droga bożenko. Pozwól że przedstawie ci moje indywidualne przemyślonka na temat tego kawalera. Osobiście uważam iż zagrał tę role perfekto paltegumi, gdy byłam na seansie to masa młodych szalonych nastolatek krzyczała w niebogłosy (tu cytat) "O madre mia co za karamba" normalnie myślałam że nie wytrzymam no i BUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karpiewbuleczce

Bale sprawdza się jako Batman, a tu nie miałby co robić :) Kościukiewicz stworzył ciekawą, chociaż bardzo irytującą postać, warto zoabczyć, ponieważ takie charaktery w polskim kinie pojawiają się rzadko

karpiewbuleczce

Pewnie mu ją zaproponowali ze względu na zbieżność imienia i nazwiska ;-)

ocenił(a) film na 8
karpiewbuleczce

z pewnością, ale odmówił ze względu na inne projekty, ale tak powaznie dla mnie Kościukiewicz dał radę i sprawdzil się jako psychopata, który żyje w totalnie innym świecie

karpiewbuleczce

Jim Carey zagral w filmie "prawdziwe zbrodnie" z polska obsada bazujac na ksiazce "amok"

ocenił(a) film na 6
karpiewbuleczce

90% ludzi nie skumało żartu... ehhh...

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

no wlasnie, ale sie usmialam...chyba bardziej niz z zartu autora watku ;)

karpiewbuleczce

dzięki za poprawę humoru, uśmiałam się. :)

karpiewbuleczce

Nadal nie mogę uwierzyć w to jak wiele osób nie potrafi załapać małego żartu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones