PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568}

Anakonda

Anaconda
5,0 51 880
ocen
5,0 10 1 51880
3,5 12
ocen krytyków
Anakonda
powrót do forum filmu Anakonda

Ehhhh

ocenił(a) film na 4

Gumowy wąż zjadający ludzi .... i Jennifer Lopez biega po pokładzie .... i krzyczy , i znów gumowy
wąż ,... i znów kogoś zjada gumowy wąż ... i Jennifer w wodzie , i znów wąż pełznie :P i tak w koło
:P

ocenił(a) film na 3
StargardX

Bardzo dobre podumowanie tego złego filmidła.

ocenił(a) film na 4
chemas

Dziękuje ale może Ty pomożesz mi dostrzec jakieś walory tego filmu , bo ja ich nie za bardzo dostrzegam :P w jednym filmie ekipa chce nakręcić film o plemieniu z dżungli a w kolejnym z tego typu filmu ekipa szuka czerwonego kwiatka . ale co poza tym ze węże zjadają ludzi .... gdzie tu fabuła ? jakiś kulminacyjny sens tej przygody
Nie trafiony ten pomysł jest dla mnie ale to stary film , obecnie już takie gniotki nie powstają

ocenił(a) film na 3
StargardX

Pwstają powstają, gnioty zawsze będą powstawać, a walorów tego filmu nie pomogę Ci odnaleź, bo ich nie ma. No chyba, że kształty Lopez, też za bardzo nie pokazane :(

ocenił(a) film na 6
StargardX

a moim zdaniem to całkiem niezły film jak na tego typu twory.

ocenił(a) film na 4
xChouchoux

Tak, na pewne lepsze od Morderczych mrówek i Krwiożerczej małpy :P

ocenił(a) film na 6
abc2343

z drugiej strony fajnie czasem pooglądać takie 'horrory' i się pośmiać :D

ocenił(a) film na 3
StargardX

Żeby choć gumowy... Ten wąż był CGI, ale wyglądał jak zrobiony w paintbrushu.

StargardX

wczuwała się w swoją role po prostu ;p

użytkownik usunięty
StargardX

Gra aktorska kitowa,ale jak na film klasy B jest dobry. Przecież trzeba przyznać,że bije na głowę filmy typu mega-pyton czy mega pirania.

ocenił(a) film na 3

Według mnie nie wiele różni się od mega pytonów mega piranii i mega innych pierdół.

ocenił(a) film na 6
chemas

No co wy, ja się uśmiałam i za to daję szóstkę :D Szczerze mówiąc Anakonda bije na głowę większość współczesnych komedii :D Nie rozumiem czemu jest klasyfikowana jako horror.. może to jest najśmieszniejsze :d

ocenił(a) film na 4
monio_93

Najśmieszniejsze jest to ze powstały aż UWAGA 3 kontynuacje tego filmu :P i każda gorsza od poprzedniej :)

ocenił(a) film na 6
StargardX

o tak, racja - magia Anakondy:D

ocenił(a) film na 3
monio_93

Najśmieszniejsze jest to, że w zamyśle twórców miał to być thriller z wężem w roli głównej, a większość ma ubaw z tego filmu.

ocenił(a) film na 7

To nie jest film klasy B.

StargardX

Film jest z 1997 roku, co ty chciałeś?

ocenił(a) film na 4
_FemmeFatale_

Park Jurajski też jest z lat 90 ale tam efekty specjalne powalały :)

StargardX

Skoro wgl komentować film z gatunku za którym się nie przepada? Ja np nie lubię filmów obyczajowych więc ich nie oglądam a jeżeli przez przypadek mi się to zdarzy (bo np siedziałem w salonie i rodzina ogladala) to się Poprostu nie wypowiadam. Przecież ten komentarz jest tak płytki że można by nim szpachlować ścianę... Wyciągam jakiś pierwszy lepszy film i komentuje go w ten sąm sposob np Park Jurajski - o fajnie dinozaury.... O nie dinozaur biega zjada ludzi... O niee dinozaur znowu biega zabija ludzi.

ocenił(a) film na 4
szymonry

Płytki komentarz do płytkiego filmu , tak jak nie muszę komentować filmów które mi się nie podobają tak Ty nie musisz czytać takich komentarzy ,ani na nie odpowiadać, ja sobie ponarzekam , a Ty olej mój komentarz skoro tak Ci zawadza że go zamieściłem, ale nie mniej mam prawo do własnej opinii choc bym nie wiem jak płytka była i tyle, pozdrawiam

StargardX

Jestem świeżo po obejrzeniu tego filmu i Jenifer Lopez nie krzyczała ani nie biegała po pokładzie a przynajmniej ja nie odniosłem takiego wrażenia film jest błahy dosyć przewidywalny ale nie jest płytki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones