Anastasia

1 godz. 34 min.
7,6 87 404
oceny
7,6 10 87404
9 904
chce zobaczyć
6,5 6
ocen krytyków
{"rate":6.5,"count":6}
{"type":"film","id":6,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Anastasia-1997-6/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Anastazja
  • biedroncia12 ocenił(a) ten film na: 9

czy mi się wydaje, czy Anastazja na początku ma krótkie włosy spięte w kucyk, a później nagle okazują się długie do pasa? mięczy mnie to strasznie i zastanawiam się czy to po prostu przeoczenie ze strony rysujących, czy może ma jakoś je spięte i wydają się przez to krótkie?

• biedroncia12 wydaje mi sie, ze na poczatku ma je spiete w taki kucyk i dlatego wydawały sie krotkie xD

• banalite ocenił(a) ten film na: 10

paulinamarchewka14 Też długo rozpracowywałam jej fryzurę i doszłam do wniosków że z jakiegoś tam powodu ma połowę ściętą na krótko a druga część nie jest związana w kucyk tylko zawinięta w koka z którego wystają końcówki... Przynajmniej tak mi się wydaje

• banalite Albo ma taką fryzurę jak ja. Podwinięty kucyk. Może rzeczywiście część jest też ścięta na krótko. A powód takiego obcięcia? Zapewne wygoda.

mdusia123 Bardziej przypomina supeł niż podwinięty kucyk ale co powodu obcięcia możesz mieć rację.

• KleoKot ocenił(a) ten film na: 8

biedroncia12 Pryzpomnę, że Anastazja z Dimitrem i Wladimirem długo wędrowali. Miała spięte włosy na początku, a do momentu gdy dotarli do Paryża jeszcze urosły. :)

KleoKot Podróż trwała zaledwie 3 dni . Wspomina o tym Ania ( ,, - Przecież jesteś Anastazją... -Jeszcze trzy dni temu nie byłam nią ") , normalnie było by to nierealne ale to tylko bajka.

• KleoKot ocenił(a) ten film na: 8

banalite Nie sądzę, że takie wypowiedzi należy traktować dosłownie. To tak samo gdy my mówimy coś w stylu "Taaak, jeszcze pięć minut temu było inaczej" - nikt nie sprawdza na zegarku czy to rzeczywiście było 5 minut. :) Uważam, że to jak bardzo urosły jej włosy miało również pokazać, jak długa była ta podróż. ;P

KleoKot Nie miała bym nic przeciwko teorii ,że jej włosy po prostu urosły gdyby nie fakt iż jeszcze chwilę wcześniej gdy Dymitr pokazywał jej sukienkę były one związane tak samo i krótkie.