PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104602}

Anatomia 2

Anatomie 2
5,7 307
ocen
5,7 10 1 307
Anatomia 2

Sequel horroru Stefana Ruzowitzky'ego z 2000 roku. Ubogi, ale ambitny świeżo upieczony absolwent medycyny Jo Hauser przybywa do Berlina, aby podjąć pracę w szanowanej klinice i spełnić swoje marzenia o karierze naukowca. Rozpoczynając staż ma nadzieję znaleźć lekarstwo na rzadką chorobę mięśni, która sparaliżowała jego brata. Gdy zostajeSequel horroru Stefana Ruzowitzky'ego z 2000 roku. Ubogi, ale ambitny świeżo upieczony absolwent medycyny Jo Hauser przybywa do Berlina, aby podjąć pracę w szanowanej klinice i spełnić swoje marzenia o karierze naukowca. Rozpoczynając staż ma nadzieję znaleźć lekarstwo na rzadką chorobę mięśni, która sparaliżowała jego brata. Gdy zostaje poproszony o dokonanie bez pozwolenia operacji na córce kolegi początkowo odmawia, jednak gdy dowiaduje się, jak poważny jest jej stan, decyduje się podjąć wyzwanie, które kończy się sukcesem. Powodzenie Jo zwraca uwagę słynnego profesora Müllera-LaRousse'a, który zaprasza młodego lekarza na cotygodniowe spotkanie w jego "salonie naukowym". Dostawszy się do elitarnej grupy profesora, Jo wkrótce dowiaduje się o przerażających praktykach, jakich dopuszczają się lekarze.

Anatomia 2
Zwiastun nr 2
nr 2 2009-11-16T11:31:56 https://fwcdn.pl/webv/32/34/13234/thumbnail.13234.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/202/104602/anatomie_2_trailer_df.vp9.480p.webm
Anatomia 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

studio
Claussen & Wöbke Filmproduktion GmbH / Deutsche Columbia TriStar Filmproduktion
tytuł oryg.
Anatomie 2
inne tytuły
Anatomy 2
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.