PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30873}

Anatomia morderstwa

Anatomy of a Murder
7,8 6 506
ocen
7,8 10 1 6506
7,6 8
ocen krytyków
Anatomia morderstwa
powrót do forum filmu Anatomia morderstwa

Dużo bardziej podobał mi się "12 gniewnych ludzi". Tutaj miałem wrażenie że sprawa jest dla prokuratora nie do przegrania, a ten prokurator który niby wygryzł z fotela naszego głownego bohatera jest nieporadny i bezsilny. To mnie drażniło, ale film napewno warty obejrzenia (może nawet więcej niż raz)

ocenił(a) film na 4
anka_tola

Dla mnie "12 gniewnych" bez porównania lepszy. Nie polubiłam oskarżonego i jego żony, i dlatego wyrokiem byłam rozczarowana :)
Wyrok był do przewidzenia. Historia z majtkami, moim zdaniem, kompletnie bez sensu - facet który zgwałcił kobietę przynosi gacie tej kobiety do domu i wrzuca do prania? Pliz.
Historia z córką i jej zeznaniem w sprawie znalezionych gaci - bez sensu. Plus kilka innych szczegółów, np. piesek w sądzie, wypadek Parnella.

ocenił(a) film na 6
anka_tola

Film nie porywa jak inne klasyki sadowe, do tego dlugosc filmu rowniez nie wplywa pozytywnie na film, jak dla mnie dluzyl sie niemilosiernie plus rozne dziwne szczegoly o ktorych wspomnieliscie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones