PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032723}

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
7,4 29 269
ocen
7,4 10 1 29269
7,5 51
ocen krytyków
Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

Oglądając "Anatomię upadku", czekałem, kiedy ten film się skończy. Nie, nie dlatego że był tak nudny. Byłem tak zaciekawiony historią, że chciałem jak najszybciej dostać odpowiedź- czy Sandra zabiła swojego męża.
Ten film to dramat emocjonalny, psychologiczny, rodzinny, ale także osobisty. Postawmy się na chwilę, w miejscu oskarżonej. Zamieńmy się z nią. Czy i jakich sposobów, użylibyśmy aby udowodnić miłość? Czy przyszłoby nam to z łatwością, czy musielibyśmy się natrudzić, szukać w głębi swojej podświadomości odpowiedzi na pytanie, czy naprawdę kochałam swojego męża?
Wszyscy aktorzy dogłębnie i w bardzo subtelny sposób, pokazali emocje. Gdy mieli pokazać smutek, robili to, gdy na ich twarzach miało grać zdenerwowanie, zakłopotanie, czy szczęście, dawali upust swoim emocjom. Ten film, to walka o samą siebie, o swoją godność, o swoją przyszłość, o swoją prawdę, ale także o swoją rodzinę.
To pokazanie na wiele sposobów, jak kilka osób widzi jedną sytuację. Kłótnię rodzinną, gdzie Samuel, kłóci się z Sandrą o brak czasu przez nadmierne opiekowanie się synem i domem, prokurator widzi jako winę Sandry, uważa ją za narcystyczną matkę, której zależy tylko na własnym szczęściu. Sandra i jej obrońcy sądowi, widzą w tej kłótni, dramat w połowie spełnionej kobiety, która przez złe decyzje w życiu, wylądowała w złym miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones