PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032723}

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
7,4 29 269
ocen
7,4 10 1 29269
7,5 51
ocen krytyków
Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

Film mnie zaciekawił i gdzieś tak przez 2/3 dobrze się go oglądało, na początku zastanawiałem się co takiego można wsadzić do niby prostego tematu żeby film trwał aż 2,5 godz., ale śledztwo, odkrywanie kolejnych relacji rodzinnych, sprawiły że czas naprawdę szybko mi mijał przy tym seansie. Niestety wraz z rozwojem procesu zaczęło się psuć, im dalej ten etap filmu tym gorzej, tak jakby twórcom brakło pomysłów żeby to dobrze pociągnąć, ot np. synek detektyw, prokurator który zaczął się robić coraz bardziej pierdołowaty, traumatyzowanie dzieciaka na procesie (serio tak to wygląda w prawdziwych procesach?), no i sam wyrok, a raczej sugestia filmu z jakiego powody został taki wydany, sprawiły że zaczął się robić bardziej żenujący. Na koniec tak sobie pomyślałem, o kurcze, to już, bo zakończenie było takie nijakie? Aż musiałem poczytać komentarze czy czegoś nie pominąłem, ale nie, po prostu na koniec brakło mocnego akcentu który by wprawił widza w stan niepewności, konsternacji czy zaskoczenia. Dałem filmowi ocenę 6, choć przez większość seansu zasługiwał na więcej, ale niestety na koniec zawiódł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones