PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032723}

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
7,4 29 269
ocen
7,4 10 1 29269
7,5 51
ocen krytyków
Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

Mam nadzieję, że informacja na filmwebie, o dacie polskiej premiery kinowej - 23 lutego 2024 gdy premiera światowa była 21 maja 2023 to pomyłka, Jęłśi to nie pomyłak to jest to jakiś ponury żart.... zachęcacie ludzi do "legalnej kultury" podczes gdy macie tych ludzi w "głębokim poważaniu"... Później zdziwienie, że ludzie oglądają filmy na dziwnych portalach

akm102

śwatowa premiera była w Cannes, stąd masz datę 21 maja, żartem jest to że w USA film pojawia się teraz w streamingu na amazonie, gdzie premiery w innych krajach planowane są na miesiąc, dwa do przodu i żartem jest trochę frajerskie czekanie tych dwóch miesięcy w czynie społecznym żeby "doceniać" legalną kulturę, jak możesz to swobodnie obejrzeć z torrentów

ocenił(a) film na 7
marckoza

Rozumiem Twoje podejście , ale zakładam że jestem trochę starszy od Ciebie i już nie bardzo kręci mnie oglądanie filmów w domu z torrentów. Czasy studenckie mam już dawno za sobą więc nie musze wybierać piwo czy kino :) Chcę zapłacić i obejrzeć film w kinie, ew. w dobrej jakośći VOD. Ala masz rację, jeśli z jakiegoś powodu ktoś traktuje mnie jak obywatela drugiej kategorii to z żalem , ale oglądnę z "alternatywnego" żródła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones