PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857503}

Anelka: Piłkarz niezrozumiany

Anelka: L'incompris
6,3 2 420
ocen
6,3 10 1 2420
Anelka: Piłkarz niezrozumiany
powrót do forum filmu Anelka: Piłkarz niezrozumiany

Witam

Mam pytanie do osób które oglądały przedmiotowy dokument. W artykułach promujących go była informacja, że w związku z aferą z 2010 r. Anelka poda nazwisko „kreta” w reprezentacji Francji. Rozumiem, że chodzi o trenera?

ocenił(a) film na 5
Mistel

Żadne inne nazwisko nie padło, ale też nie jest powiedziane, że to trener to info podał do prasy. Anelka ma żal do trenera, że ten nie zaprzeczył przed federacją i dopiero 8 lat później przyznał, że Anelka go wcale nie zwyzywał.

RipRoy

Dlatego jestem zawiedziony filmem, gdyż spotkałem się z taką jego zapowiedzią: Anelka kilka razy upierał się: "ktoś rozdmuchał moje słowa, w dodatku od razu sprzedał je do L'Equipe, a to znaczy, że mieliśmy w drużynie kreta". Nazwisko padnie w filmie

ocenił(a) film na 3
RipRoy

RipRoy To nie do końca prawda. W filmie jest powiedziane że w raporcie złożonym do Francuskiej federacji trener zaprzeczył temu co mówiła prasa i napisał dokładnie to co powiedział w wywiadzie. Jednak Federacji było to na rękę żeby mówić o buncie w reprezentacji jako przyczynie porażki na mundialu. Przynajmniej nikt nie patrzył wyżej na ich stołki tylko na piłkarzy i trenera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones