PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300494}

Angel

5,5 4 408
ocen
5,5 10 1 4408
Angel
powrót do forum filmu Angel

Wspinały !

ocenił(a) film na 8



Filmie morze co najwyżej razić obraz jak bohaterowie podróżują !
Ale właściwie to w ogóle nie jest ważne !
Głównym atutem tego wspaniałego dzieła jest bez wątpienia genialna rola Romola Garai !
( Za taką grę to się powinni dostawać nagrody , ale z tego co czytałem to niC nie dostała !
A taka Bullock za niC dostała Oskara . . . śmiech na sali ! )
Wspaniałe dialogi , ogólnie scenariusz no i cały klimat , muzyka i przecudne stroje !
Do takich filmów to się wraca !

Ocena 5,7 ? : )
To nawet tandetna pusta rozrywka dla dzieci "Gamer " ma 6,2
Brawo , gorące oklaski dla was : ) !

ocenił(a) film na 8
GotTheLife

Miało być " Wspaniały " xD

ocenił(a) film na 7
GotTheLife

Efekty rzeczywiście były na porażającym poziomie. Ale ja nie oglądam filmów tylko dla dobrze zrobionych scen wybuchów, ogromnego budżetu czy niesamowitej grafiki. Film ma wywołać we mnie jakieś emocje. I "Angel" to zrobił. Bo przymykając oko na realizację, jest to bardzo ciekawy obraz stanowiący nie tylko o spełnianiu marzeń, ale przede wszystkim o zatraceniu się w nich. O tym że istnieje cienka granica gdzie kształtujemy rzeczywistość na własny użytek, a kiedy zaczynamy żyć w świecie, który sami stworzyliśmy. Może "Angel" nie jest popularnym filmem w obecnych czasach. Pewnie nigdy nie będzie. Ale wbrew wszelkim pozorom jest pozycją przy której warto się zatrzymać. I na koniec chcę jeszcze oddać cześć Michaelowi Fassbender'owi, bo gdyby nie to, że ten ostatnio popularny i jeden z ulubionych przeze mnie aktorów grał w tej produkcji, pewnie nigdy nie obejrzałabym tego filmu.

ocenił(a) film na 4
GotTheLife

Hm.. ciężko ocenić ten film. Porażający kiczem... sceny podróżowania były tak groteskowe.. tak samo ta przerysowana gra aktorów i ogólnie niektóre elementy fabuły. Z tego co przeczytałam w recenzji, wynika, że wszystko to było zamysłem reżysera, mającym stylizować ten film na lata 40. jednakże ja tego po prostu nie kupuje. Tę Romolę ciężko jest ocenić, bo nie wiem czy niektóe strasznie odegrane sceny i emocje były takie z polecenia reżysera czy z jej niedoszlifowanych umiejętności. Dziwny to film. NIe jest tragiczny, można go wszakrze obejrzeć, ale zdecydowanie przerysowany i na pewno do szybkiego zapomnienia. Hmmm podobały mi się kostiumy i kolory, w sumie to najbardziej skuusiło mnie do obejrzenia tego filmu...

gosias132

chciała bym obejrzeć ten film czy może ktoś mi powiedzieć gdzie mogę go znaleźć;)

GotTheLife

a czy trochę się pukają ? widać coś ?

ocenił(a) film na 6
jagode

Smutny ten film. Szkoda, że tak się skończyła ta historia.Okazało się, że jej nie kochał. Postać Angel zbyt przerysowana, irytująca. Nie polubiłam tej postaci.
Obejrzałam ze względu na M. Fassbendera.

Askol

ja też tylko ze względu na tego Pana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones