PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95415}

Ania z Zielonego Wzgórza

Anne of Green Gables
7,3 47 146
ocen
7,3 10 1 47146
7,0 4
oceny krytyków
Ania z Zielonego Wzgórza
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza

Jedyna Ania

ocenił(a) film na 9

Megan jest jedyną Anią jaka może być,słyszałam że mają nakręcić nową wersję ale nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli,podobnie jak Gilberta,który był moim wymarzonym chłopakiem kiedy przerabialiśmy to w szkole i zawsze czytając książkę będę widziała właśnie ich,a Maryle,Mateusza,Diane i wszystkich innych,niby kto miałby ich zastąpić?
to się nie uda.

fenix

Zgadzam się w stu procentach. Dla mnie to jak HP - po prostu aktorzy są stworzeni do tych ról. Również uwielbiam ten film i kocham ksiązki o Ani i po prostu nie wyobrażam sobie życia bez tych książek i filmu!

ocenił(a) film na 10
fenix

sullivan chyba będzie nakręcał nową wersję albo coś w tym stylu...na youtube jest taki mini trailer 'Anne of Green Gables: A New Beggining'...więcej klipów na głównej stronie o produkcjach www.anneofgreengables.com...Moim skromnym zdaniem Ania Shirley jest tylko jedna i jest nią Megan Follows. A i premiera jest przewidziana na maj 2009... Nie ręczę za te informacje;) Pozdrawaim

ocenił(a) film na 10
fenix

Też uważam, że to sa jedyni aktorzy, którzy mogą grać w tym filmie, gdyby grał ich ktoś inny to nie byłoby to samo.

fenix

Oni byli po prostu stworzeni do tych ról :) W żadnej ekranizacji książki nie było tak dobrze dobranych aktorów. O nowej wersji nic nie słyszałam, ale pewnie będzie dużo gorsza od poprzedniej.

fenix

Zgadzam się. Nie wyobrażam sobie innego filmu o Ani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones