PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95415}

Ania z Zielonego Wzgórza

Anne of Green Gables
7,3 47 tys. ocen
7,3 10 1 47231
7,0 4 krytyków
Ania z Zielonego Wzgórza
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza

Od zawsze uwielbiam przygody rudowłosej Ani, z wielką przyjemnością obejrzałam film... :)
Piękna dziewczynka, cudowna muzyka w filmie, wiele wzruszeń i śmiechu... 9/10,
zdecydowanie! Aczkolwiek rozumiem tych, którym się nie podobało - Ania z Zielonego
Wzgórza to bardzo oryginalna i nietypowa produkcja, zarówno książka, jak i film.

ocenił(a) film na 9
kas71

Całkowicie się z Tobą zgadzam! ;)

aneciulka

Ja też wspaniała seria

użytkownik usunięty
kas71

Czemu się zachwycacie takim gniotem?

użytkownik usunięty
kas71

Popieram jedyna pozytywna recenzję ,..nie rozumiem jak można pisać o tym filmie negatywnie,..wzruszająca historia ,zbudowana na szczerych prawdziwych relacjach które w obecnym świecie zanikają,.....dobry scenariusz ,..klimat i atmosfera filmu,...zabawny ,..momentami bardzo przejmujący

Seria cudowna, taka pozytywna, niosąca dobra energię, a nie napięcie czy strach, można się przy niej poczuć ciepło i bezpiecznie. Moja opinia też należy do pozytywnych:) Kocham Anię! :D

użytkownik usunięty
rosaria

tak masz całkowita rację ludzie chyba szukają adrenaliny przemocy ,..widzą tylko ciemne strony dobro ich nie zachwyca

Dokładnie tak, teraz ja Tobie przyznaję rację :D trzeba szukać dobra... do tej pory oglądałam same horrory... a teraz komedie czy dramaty -> zupełna odmiana. i wyszła mi na dobre. Te film mi coś od siebie dają. Tamte były tytlko chwilowym strachem, napełnianiem umysłu jakimiś obrazami, krwią, to już mi nie potrzebne. "odkryłam potęgę dobra" i wspaniałych filmów :)))))

użytkownik usunięty
kas71

Zgadzam się, A lektor w tej polsatowskiej wersji bardzo dobrze dobrany, pasuje idealnie. ;)