PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 759
ocen
7,3 10 1 8759
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania

Zaczął się pięknie, pózniej rozwalił mnie na tysiące kawałków.
Chciałabym żeby o mnie ludzie też tak pamiętali kiedy odejdę.
Przykre, że w dzisiejszych czasach ludzie musieli dokarmiać się chorobą tej kobiety by zarobić na własny chleb.
Daje do myślenia, rozbudza głowę.

Olinder19

Chyba nie mas zpojęcia o showbiznesie. Aktorka popularna, lubiana, wiec pewnego dnia ktos - mowiac brutalnie - pomyslal, ze mozna "oddac hold" i nakrecic film. $ $ $ $ $ $. Abstrachujac od jej dorobku filmowego, ktory jednak do konca nie byl az tak nijaki. Przypominam, ze podobno miala propozycje z USA. Byla atrakcyjna, seksowna, miala fajny charakter. Napewno byla inna niz pozostale aktoreczki serialowe. Miala charyzme i osobowosc.

Dobermann97

Może nie mam pojęcia i wielu rzeczach, ale dzisiejsze dziennikarstwo zwłaszcza a Polsce to nawet nie dno, to coś i wiele niżej. Nie siedzę w showbiznesie ale posiadam szacunek do drugiego człowieka i swoje zdanie, którego pieniądze nie zmienią. Co było to było, gdybaniem i bezpodstawnymi komentarzami życia nikomu to nie przywróci.

Olinder19

No cóż trzeba być ładnym , być dobrym człowiekiem i popularnym ..2 ostatnie punkty to praca, 1szy to niestety przypadek , stąd tylko nieliczni fartem mają na to szanse ...to główne czynniki i ktoś może zrobić o kimś takim film. Bo zawsze ktoś będzie szukał sposobu na czym zarobić kasę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones