PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 757
ocen
7,3 10 1 8757
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania

Kruchość życia

ocenił(a) film na 9

Film piękny, niesamowite prywatne filmiki, które ukazują jak radosną i pełną życia osobą była Ania. Ponadto skłania do refleksji jak ulotne są chwile a życie nieprzewidywalne (a zwłaszcza jego kres). Polecam z całego serca gdyż ten dokument otwiera nas na uważność a przede wszystkim WDZIĘCZNOŚĆ. "Bo gdy małe rzeczy nie cieszą to i duże nie ucieszą" pięknego dnia!

ocenił(a) film na 10
kajka46_2

Ania czerpała z życia garściami, spełniała marzenia, ciężko pracowała, postawiła też fundamenty w postaci rodziny. Życie jest niestety kruche ale ślad po Ani został na zawsze i my widzowie pamiętamy, szanujemy i cieszymy się z tego, że mogliśmy oglądać film o Ani :)

ocenił(a) film na 9
Pani_domu

Ten niezwykły film to wspaniała pamiątka dla jej bliskich, a dla Ani rodzaj hołdu, na który z pewnością zasłużyła. Pewnie by się cieszyła, że zrobiono o niej taki wzruszający i piękny dokument

kajka46_2

właśnie gdzieś to już tu pisałam, teraz każdego dnia staram się doceniać proste rzeczy :) życie mamy jedno... A film podobał mi się bardzo

kajka46_2

dobadło ją co najgrosze, ale mam taką refleksję, ze to strach, ona się bardzo bała raka i ten strach zżera człowieka od środka... S,utna historia, wpsaniała osoba.

ocenił(a) film na 9
kajka46_2

Wstawki archiwalne nadają temu filmowi zupełnie inny wymiar. Trochę pozwalają przenieść się w czasie, trochę poczuć jak ta rodzina była ze sobą blisko, towarzyszyć im w radościach i cierpieniu. I jeszcze lepiej tę cudowną osobę, jaką była Ania.

kajka46_2

Chyba nie mas zpojęcia o showbiznesie. Aktorka popularna, lubiana, wiec pewnego dnia ktos - mowiac brutalnie - pomyslal, ze mozna "oddac hold" i nakrecic film. $ $ $ $ $ $. Abstrachujac od jej dorobku filmowego, ktory jednak do konca nie byl az tak nijaki. Przypominam, ze podobno miala propozycje z USA. Byla atrakcyjna, seksowna, miala fajny charakter. Napewno byla inna niz pozostale aktoreczki serialowe. Miala charyzme i osobowosc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones