PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 723
oceny
7,3 10 1 8723
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania

Zaskoczyło mnie, ze w obsadzie filmu pojawią się nie tylko zawodowi aktorzy, ale i rodzina aktorki, albo np. "Piasek" w obsadzie, jego to chyba w żadnym filmie nie widziałam. Ciekawe jak wypadną aktorsko osoby nie zajmujące się tym na co dzień. Jak myślicie?

AnnaKu_2

To jest film dokumentalny

juska1403

Piasek grał też w Zlotopolskich razem z Anna Przybylska

ocenił(a) film na 10
ewelka8989

Tak to prawda, że grali ze sobą w Złotopolskich, a teraz TVP będzie pokazywać powtórki przed filmem. Zobaczymy, co pokażą w filmie o Ani. Nie mogę się doczekać.

ocenił(a) film na 9
ewelka8989

Taaak. Zresztą tworzyli tam ekstra duet. Oboje zdolni, sympatyczni, fajni. Nie dziwię się, że się zaprzyjaźnili. Piasek zawsze mówi w wywiadach, że tęskni za Anią...

juska1403

no tak tam beda niepublikowane nigdy wczesniej urywki z panią Ania, wystapi tez rodzina i przyjaciele pani Ani

ocenił(a) film na 7
AnnaKu_2

To jest film dokumentalny, pewnie będą opowiadać o Ani, jaka była jak im się z nią współpracowało itd

krzy00

No niby tak, ale mimo wszystko Piaska (oprócz teledysków) dawno nie widziałam, i faktycznie w "Złotopolskich" grał "Kacpra" o ile dobrze pamiętam, no nic, trzeba będzie serial obejrzeć ponownie, a na film czekam niecierpliwie

krzy00

Dokładnie, do tego jeszcze kilka osób, które się wahały, wiem że zdecydowały mówić o Ani, wspominać ją, dobrze, ze robią takie dokumenty, o osobach których już z nami nie ma a sa wciąż bliskie sercom. Na film na pewno pójde.

krzy00

Tak, dokładnie tak ma być. Ciekawe, jaki bedzie efekt koncowy, ale napewno bede chciala zobaczyc go na wielkim ekranie - w kinie

ocenił(a) film na 10
AnnaKu_2

To dokument, a Piasek przecież grał z Anią długie lata w "Złotopolskich" :) Dzięki temu serialowi się zaprzyjaźnili :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones