PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 584
oceny
7,3 10 1 8584
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania

Tak wspomnieniowo przed seansem - jaki był Wasz ulubiony film z Anią, a który, pomimo całej sympatii dla aktorki, lubicie najmniej? ;) To ja może zacznę, ulubiony - Bilet na księżyc, najmniej - Rh+

ocenił(a) film na 10
fleabag

Kariera nikodema dyzmy - ale na te nowy tez czekam niecierpliwie :)

barbara_dudkiewicz

też czekam, pewnie, wybieram się już w weekend :) Chyba sobie zrobię wczesnniej powtórkę z moich ulubionych

barbara_dudkiewicz

Chyba "Kariera Nikosia Dyzmy"...

fleabag

Ja trzy swoje filmy z Anną Przybylską "Złotopolscy", "Złoty środek" , "Bokser" , no i wspomniany który będzie w tv film dokumentalny pod tytułem "Ania".

fleabag

Rh+ xDDddd to gówno

ocenił(a) film na 9
fleabag

Mój ulubiony film z Anią to "Sezon na leszcza". Czekam na premierę filmu o Ani :))

ocenił(a) film na 10
Tomasz_Matejczyk

mój też! ale na drugim miejscu bedzie ten ostatni, film "Ania"

fleabag

Zdecydowanie Bokser

fleabag

Ja polecam "Bilet na Księżyc" Jacka Bromskiego z bodaj najlepszą rolą Gdynianki. Niemniej ciekawe są "Lekcje pana Kuki", i pierwszy jej ważny film "Ciemna strona Wenus" z Agnieszką Wagner w roli tytułowej.
Szkoda dziewczyny, jej słynne sesje dla Playboya dowodziły, że miała nie tylko piękne wnętrze, ale i zewnętrze:-) Bardzo filmowe. Dlatego została gwiazdą.
https://www.filmweb.pl/film/Ciemna+strona+Wenus-1997-27

ocenił(a) film na 10
fleabag

Napiszę o mojej ulubionej serialowej roli: doktor Karinka z "Daleko od noszy", uwielbiam jej postać! Seksowna, zabawna, z pazurem :)

Dzisiaj jest dzień premiery filmu o Ani, nareszcie się doczekaliśmy! :))))))))

ocenił(a) film na 10
fleabag

Zgadzam się, Bilet na księżyc jako mój faworyt i Rh+ jako najmniej lubiany film.

ocenił(a) film na 10
fleabag

Płacz oraz śmiech działają uzdrawiająco. Nic dziwnego, że idąc do kina, pragniemy poczuć emocje, które oderwą nas od codziennych problemów. Na szczęście w świecie kinowym istnieje wiele filmów, które swoją wzruszającą fabułą powodują, że łzy same napływają do oczu. Przekonajcie się smai idąc na ten film <3

fleabag

Zdecydowanie najnowszy, tj. "ania" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones