PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 773
oceny
7,3 10 1 8773
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania

Inni mówią, że marna a drudzy, że charyzmatyczna, szczera, dobra w komediach. Co myślicie?

ocenił(a) film na 10
aniulaania

Krytykować umiemy, jak nikt inny. Ja lubię czasem obejrzeć sobie jakiś serial, pośmiać się, żeby nie myśleć o smutnym życiu. Jak dla mnie aktorka dobra, fajna w komediach, zawsze człowiek się uśmiechnął.

ocenił(a) film na 10
monikakalinowska_2

W komediach była dobra moim zdaniem. Teraz przy okazji filmu mówi się dużo o tym jakim była człowiekiem. Dużo od roli zależy myślę oceniamy przez pryzmat ich. Nie każdy się z nas zna na aktorstwie, żeby oceniać. A człowiekiem była dobrym, dużo osób się wypowiada o niej ciepło. Zobaczymy, co jeszcze film pokaże.

ocenił(a) film na 10
maron_4

Michał Żebrowski najlepiej to podsumował. Powiedział, że „Ona w Polsce zrobiła amerykańską karierę”

zarembaa

Tak, zgadzam się, mnie też się to powiedzenie spodobało no i jest adekwatne. Popieram

monikakalinowska_2

I dlatego się ją tak pamięta, bo była sobą, zwykła ciepła, fajna dziewczyną, nikogo nie udawała i nie pozowała...

aniulaania

Wybitną aktorką nie była ale w filmach w których zagrała oglądało się ją przyjemnie. Myślę że Ania budziła raczej sympatię tym jaka była - zwyczajna. Polecam wszystkim jej biografię. Z niecierpliwością czekam na film.

iwona1510005

A właśnie nie czytałam biografii, może przed filmem sie uda?

AnnaKu_2

Polecam, polecam.

iwona1510005

Juz zamówiłam w bibliotece u siebie.

ocenił(a) film na 9
aniulaania

W komediach była świetna - Daleko od noszy, 13 Posterunek. Czasami wracam do tych produkcji, dobrze mi się kojarzą ;)

ocenił(a) film na 9
ewaraczkiewicz90

Taaak, zdecydowanie miała potencjał komediowy. Ten uśmiech, błysk w oku, niespożyta energia i humor.

pumeksx

Przyznam, że kojarzę tylko ze Złotopolskich, ale też nie obejrzałem do tej pory serialu w całości. Natomiast ciekawi mnie jak osoba, która była tak pełna energii i poczucia humoru (co można zauważyć już w zapowiedzi dokumentu) radziła sobie z chorobą, mam nadzieje, że ten wątek też zostanie ukazany, aby z jej historii nie stworzyć laurki.

ewaraczkiewicz90

13 posterunek ze Złotopolskimi pomylić, to jest dopiero komedia ;)

ocenił(a) film na 9
aniulaania

Moim zdalniem bardzo zdolna choć zmarnowany potencjał, ale to dlatego, że w naszej kinematografii nie miała za bardzo w czym wybierać. Tzn. mam wrażenie, że w ostanich latach więcej dobrych filmów się pojawiło, ale ona tego po prostu nie doczekała.

pumeksx

Ale to wielu zdolnych artystów tak miała, bo zawsze za mało środków na te filmy, wydaje mi się, ze głównie o to chodziło, bo zdolnych ludzi mamy mnóstwo, zarówno aktorów (do których ona należała), jak i reżyserów, scenarzystów itd...

ocenił(a) film na 9
aniulaania

Ania była zdolną aktorką, z dużym potencjałem, zawsze wiarygodną w rolach i wzbudzała sympatię widzów.

aniulaania

Ja polecam "Bilet na Księżyc" Jacka Bromskiego z bodaj najlepszą rolą Gdynianki. Niemniej ciekawe są "Lekcje pana Kuki", i pierwszy jej ważny film "Ciemna strona Wenus" z Agnieszką Wagner w roli tytułowej.
Szkoda dziewczyny, jej słynne sesje dla Playboya dowodziły, że miała nie tylko piękne wnętrze, ale i zewnętrze:-) Bardzo filmowe. Dlatego została gwiazdą.

aniulaania

Przeciętna aktorka, pewnie sympatyczna osoba. Jest masa ludzi co bardziej zasługuje na film od niej, bo główna jej rola byla w Złotopolskich

ocenił(a) film na 9
aniulaania

Charyzmatyczna i temperamentna dziewczyna. Na ekranie zawsze wyrazista. Może nie grała bardzo dużo, ale każda rola warta zapamiętania. Zresztą jest to fajnie pokazane w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones