PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258741}

Aniołeczku zrób przyjemność

Angelochek sdelay radost
6,5 54
oceny
6,5 10 1 54
Aniołeczku zrób przyjemność
powrót do forum filmu Aniołeczku zrób przyjemność

Rewelacyjne Kino!

użytkownik usunięty

Miałam szczęście uczestniczyć w pokazie tego filmu w warszawskiej "Kinotece" tydzień temu. Jednak wciąż krąży mi po głowie jego fabuła-realizm bez przerysowanej sztuczności i wywyższenia aktorów-oni tam SĄ, a nie grają. Dramat dziecka pokazany bez efektów specjalnych, chwytające za serce obrazy życia niemieckich Rosjan-godny polecenia film!

ocenił(a) film na 9

Bardzo ładny film.
Niestety dużym zainteresowaniem cieszą się dzieła o innej tematyce, które non stop emituje się prawie co dzień na innych kanałach telewizyjnych.
Pomijając pochodzenie itd. pokazuje jaki los potrafi zgotować człowiek drugiemu człowiekowi. Jak wielu ludziom wydają się tego typu sytuacje nierzeczywiste, że ich nie dotyczą. Ludzie zapominają, że takie fakty miały i mogą mieć miejsce w przyszłości. Takie filmy uczulają na krzywdę innych. Jednak jak widać jakoś tu cicho i pusto.
Gdzie można go obejrzeć ponownie?
Podobny kłopot mam z odnalezieniem chyba już zapomnianego filmu : " Boże, opiekuj się moim dzieckiem"- bo już kupę czasu w tv go nie pokazują (kiedyś emitowany był na kanale Halmark), a i jest problem z nabyciem w Empikach (np. filmu "Odyseja").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones