PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33971}

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle
5,5 51 181
ocen
5,5 10 1 51181
4,2 6
ocen krytyków
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
powrót do forum filmu Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Jak niżej

ocenił(a) film na 1

Nie pojmuję jak można nakręcić film tak kipiący debilizmem. Co to w ogóle ma być? Nie
prowokuję, ale ten film jest z*ebany pod absolutnie każdym względem i nadaje się tylko do
oglądania "pod wpływem", ale nawet wtedy jest ciężkostrawny

AdWienc

Zgadzam się z Tobą w 100%'ach. Film jest naprawdę tragiczny i co za tym idzie, strasznie odpychający. Szczerze mówiąc nigdy nie obejrzałem do końca "Zawrotnej szybkości" mimo, że zbierałem się kilka razy. Film jest naprawdę bardzo "odpychający". Pomijam już dobór obsady głównej (zdanie o Diaz, Barrymore, Liu mam nienajlepsze, ale to moja subiektywna opinia, której nie uzasadnię), który moim zdaniem, jeszcze bardziej pogarsza odbiór filmu jako całości. Moja ocena to mocne 3...może kiedyś dokończę go oglądać, o ile uda mi się pokonać wstręt.

AdWienc

Dziś na Polsacie leci to wyjątkowe dzieło...nie wiem czy obejrzeć, czy lepiej iść spać i wstać o 22 na "Ławę przysięgłych" na TVP2...

ocenił(a) film na 1
ipsilon

oglądam. tekst Diaz "tak mnie wytarmosiło, że będę wilgotna do wieczora"- nic nie tracisz, kolego

Black_Magik_Queen

Nie wytrzymałem i też oglądam ! Choć przyznam, że bez podwójnego Martini się nie da...teraz skaczą na motorach pod sufit...

ocenił(a) film na 2
Black_Magik_Queen

dżizas...idź spać IPSILON i obudź się na "ławę" - zdecydowanie lepszy film i obsada!!! ja już przełączyłam, bo dostałam skrętu ślepej kiszki i bólu wątroby. ma-sa-kra i to z tylkoma "wielkimi" nazwiskami... do tej pory nie mogę wybaczyć John'owi Cleese, że w tym zagrał... bu

ocenił(a) film na 2
jazztine

...jak ktoś ma problem co obejrzeć dzisiaj, to o 22:10 na CBS Europa jest Fisher King... film "o czymś", a nie jakiś nieudolny pastisz starego serialu...

jazztine

Teraz to już za późno, bo się wciągnąłem !!! Ooooo jest i sam Cleese !

ocenił(a) film na 2
ipsilon

musisz spróbować przez "odstawienie"... jak polsat puści reklamy spróbuj przełączyć na inny program! Jest szansa, że zapomnisz, bo zwykle są długie :) No, może dla faceta jest jeszcze jakiś walor dodany... panny biegają dosyć skąpo ubrane, dla dziewczyn będzie to droga prze mękę :)

jazztine

Chyba udam się do AA...tak sobie głośno myślę: może będą jeszcze jakieś sceny na plaży...? ZOSTAJĘ !!!

ocenił(a) film na 2
ipsilon

bądź silny! nie daj się! jesteśmy z Tobą! wspieramy Cię!
To ja już wolę "Priscillę, królowa pustyni" na TCM i agenta Smith'a w szpilkach i blond peruce! :)))

jazztine

Naparzają się !!! Co za emocje !

Pryszczyllę ?! 100x wolę moje Aniołki ! Chyba zmieni ocenę filmu na 8/10 ! Raz kozie śmierć !

ocenił(a) film na 2
ipsilon

Nie rób tego, to jak wręczanie innym kieliszka z zawartością, po co wciągać innych w ten straszliwy nałóg!!! Ktoś jeszcze uwierzy w Twoje słowa, wypowiedziane w przypływie euforii!! :) Dasz jeszcze radę się wycofać!

jazztine

Moja cena wycofania zmiany oceny ma konkretną wartość: 100 zł przelane na moje konto dziś do 22:00 ! Inaczej zmieniam ocenę...BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW !!!

ocenił(a) film na 2
ipsilon

Ależ to czysty szantaż i łapownictwo! Uważaj, bo naślę na Ciebie Małego Agenta Tomka!!! :)))

jazztine

A czy ja wyglądam na pielęgniarkę, że można mnie uwieść ?!?!?!?!

Jeszcze Małego...żeby chociaż normalnego...

ocenił(a) film na 2
ipsilon

Pielęgniarkę uwodził Duży Agent Tomek, zupełnie nie łapiesz tej telenoweli... to przecież nasza polska Moda na sukces!!!

ocenił(a) film na 1
ipsilon

jestem całym sercem z Tobą! jeszcze uda Ci się zmienić kanał!

ocenił(a) film na 4
Black_Magik_Queen

Przecież one tą strasznie brzydkie, jedna bardziej paskudna od drugiej, więc nie zależnie co powiedzą i tak ciężko się na nie patrzy...

ocenił(a) film na 2
ipsilon

też mam w planie, ale próbuję przez 'aniołki' przebrnąć.. trudne sprawy

ocenił(a) film na 3
AdWienc

w tym filmie glupota goni glupote i nawet liczne znane osoby wystepujace w nim goscinnie nie ratuja tego film. zdecydowanie przerost formy nad trescia. daje aż 3/10 ale tylko za to ze zobaczylem Brusa Willisa i za utwory Prodigy

aosak99

A za scenę na plaży z Demi Moore nie dasz nic ?!

ocenił(a) film na 3
ipsilon

heh. scena spoko ale i tak noty juz nie podbije :)

ocenił(a) film na 2
AdWienc

Ależ to był nagrodzony film! Dostał nawet dwie Złote Maliny!!! :))))

ocenił(a) film na 1
jazztine

nie dałam rady i przełączyłam, słaby zawodnik ze mnie

Black_Magik_Queen

Nie masz w ogóle w sobie woli walki ! Nigdy nie będziesz prawdziwym Aniołkiem !

ocenił(a) film na 1
ipsilon

czuję wstyd i wewnętrzny brud

Black_Magik_Queen

To już zostanie z Tobą na zawsze...Aniołki nie biorą zakładników, pamiętaj o tym - one robią z Twojej duszy piekło, a z umysłu sieczkę...TRACH !!

ocenił(a) film na 1
ipsilon

przegrałam życie, kurde...

Black_Magik_Queen

A mogłaś oglądać, a nie urządzać sobie w tym czasie SPA ! Nie mam słów...naprawdę...

ocenił(a) film na 1
ipsilon

przepraszam

Black_Magik_Queen

Wybaczam...ale to już ostatni raz dzisiaj, bo mi się pula właśnie skończyła...

ocenił(a) film na 2
Black_Magik_Queen

i tak Cię podziwiam, że tyle wytrzymałaś, ja na chwilę zatrzymałam się przy macho bez koszulki, ale szybko odpadłam na tych motorowych wyścigach... już żadne ciacho mnie nie zatrzyma na tym filmie! :))

ocenił(a) film na 1
jazztine

szczerze powiedziawszy byłam pod prysznicem przez pół godziny, więc nie do końca należą mi się brawa...

ocenił(a) film na 2
Black_Magik_Queen

czyli spędziłaś ten czas o wiele lepiej niż Sir Ipsilon :)
SPA zamiast Aniołków!!!
PS. Spoiler - TO DEMI MOORE JEST TĄ ZŁĄ! :))))

jazztine

Sir...

Podoba mi się !!! Idę szybko przejrzeć się w lustrze !

ocenił(a) film na 1
ipsilon

zaraz kjusak i hofman na dwójce. Może się zrehabilituje trochę... Tam się w końcu okaże, kto jest Charliem?

Black_Magik_Queen

Na TVP2 nie ma reklam...co z robieniem sobie 3 kolacji lub skorzystania z toalety ?! Nie wiem, czy zaryzykuję...Hofman ? Ten rzecznik PIS ??

ocenił(a) film na 2
Black_Magik_Queen

Charlie to tak naprawdę Blake Carrington!!! Demi Moore, to wysłanniczka Alexis która zleciła, żeby ta na koniec tej częsci otruła go zepsutym kawiorem, dlatego nie nakręcili szczęśliwie 3 części!!! :)

ocenił(a) film na 1
jazztine

straciłam naprawdę wiele. No nie ma, zamówiłam pizze, więc może z kolacją jakoś wyjdzie, ale boje się o tą toaletę.

jazztine

Wygląda na to, że to Ty teraz chyba nieźle się strułaś zepsuty kawiorem ! ;)

ocenił(a) film na 2
ipsilon

Jak się nie przełączysz na TVP2 to sama Cię otruję kawiorem :))))
Moi Drodzy - zaczyna się! Same gwiazdy!

jazztine

Kawiorem ? To jaja ryb, prawda ? To poproszę dwa jajka - chętnie spróbuję !

PRZEŁĄCZYŁEM !

ocenił(a) film na 1
ipsilon

si senor!
oko maroko, zaczynają się ci przysięgli na dwójce. Może uda mi się coś dziś obejrzeć w całości...

AdWienc

UWAGA !!! Scena w toalecie !

A nie...już się skończyła...

ocenił(a) film na 1
AdWienc

że by iść na ten film do kina trzeba by być cio...tą.To film dla takich jak te główne bohaterki ,dla blondynek ,farbowanych itp .
czyli rewelacyjny przebój kinowy dla większości kobiet. :)

ocenił(a) film na 2
lions

dobrze mi z byciem w mniejszości..

ocenił(a) film na 1
lions

otworzyłeś nam oczy

ocenił(a) film na 2
lions

Hej, mi też się ten film nie podoba, ale po co ubliżać ludziom... mieszać w to miejszości i kobiety? masz jakąś traumę i złe wspomnienia z oboma tymi grupami, czy jak?

ocenił(a) film na 10
AdWienc

Ludzie, w amerykańskim kinie jeden nagi potrafi pokonać bandę uzbrojonych po zęby złoczyńców, więc na sceny walki można przymknąć oko, zaliczyć do fantastyki, bo film jest naprawdę świetny, a aktorki przyjemnie się ogląda ;)

ocenił(a) film na 2
AdWienc

Dlaczego nikt nie docenia tego filmu, były tam przecież cycki, dupcie i lateksowe ciuszki. Heteroseksualne kobiety zawsze muszą zaniżać oceny filmów !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones