PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754475}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,2 14 118
ocen
5,2 10 1 14118
4,0 3
oceny krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

trailer zdradza cały film, będzie bardzo źle, znowu odgrzewany kotlet

Marek84

Ja mam natomiast zaskakująco pozytywne odczucia po tym zwiastunie. Nikt i tak nie spodziewa arcydzieła sztuki filmowe,j ani intelektualnej treści, tylko prostego sensacyjniaka na luzie. Zwiastun moim zdaniem wygląda zaskakująco sympatycznie, a że zdradza całą treść to oczywiste bo ciężko oczekiwać czegoś skomplikowanego po komercyjnym filmie Amerykańskim. Nawet oryginalny serial nie ukrywał że jest czymś poważnym. Był raczej głupiutki, ale miał urocze dziewuchy.

Odczuwam pozytywna energię.

Marek84

Nowy zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=voYLots_ZOg
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 1
Marek84

55 baniek poszło w błoto, na razie na filmie zarobili 8... długa droga do profitów. Ale wg. twórców (twórczyni) to nie odgrzewany kotlet jest problemem. To wina mężczyzn, że film nie zarabia pieniędzy. Tego się można było spodziewać. Mam nadzieję, że kolejne produkcje tego typu również będą przynosić ogromne straty.

skt84

tylko ze w poprzednich aniołkach też główne role grały kobiety a w porównaniu do tych były arcydziełem. Te mają może ciekawe akcje/efekty, ale je przyćmiewają idiotyczne, nieśmieszne teksty i dialogi. Dobrnąłem do 20 minuty i nie dałem rady dalej. Zobaczę, może się kiedyś zmuszę i dalej będzie lepiej, dlatego póki co nie wystawiam żadnej oceny

ocenił(a) film na 1
romek_krakow

Problemem nie są kobiety tylko sposób w jaki jest to pokazane. Czuć, że twórcy chcą do wszystkiego walić poprawność polityczną a nie nakręcić dobry film. I to jest istotą problemu. Zaczynasz krytykować badziewną produkcje bo coś ci się nie podoba i od razu rzucają w ciebie hasłem "szowinista" lub "homofob". - Tania i beznadziejna sztuczka. Nie rozumiem czego oczekują, że przeprosisz i powiesz "Oj! przepraszam, to ja obejrzę jeszcze raz i będzie mi się podobał". Żałosne.

Marek84

ktoś od tego kotleta beęzie miał gazy i biegunkę..................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones