PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496720}

Anioły kontra cyborgi

Chrome Angels
3,1 1 179
ocen
3,1 10 1 1179
Anioły kontra cyborgi
powrót do forum filmu Anioły kontra cyborgi

Tym razem propozycja Pulsu będzie niespodzianką - nie oglądałem jeszcze tego filmu i ciężko mi coś o nim powiedzieć. Wydaje się być produkcją z nieco wyższej półki niż dzieło z ubiegłego tygodnia, choć efekty zapewne będą typowe, wnosząc po fragmentach z reklamy. Zapraszamy wszystkich na wspólny seans! No i przede wszystkim - miejmy nadzieję, że to nie ostatnia edycja PFP! :O Emisja w najbliższy poniedziałek, 24.03 o 20:00.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

O tak! Muszę zobaczyć :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Powiało grozą na końcu....

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Co wybrać!!?? "X-menów" czy rzeczone "Anioły kontra cyborgi" ??!!

ocenił(a) film na 2
WalterHofer

Zdecydowanie anioły bo następne filmy klasy Z nie wiadomo kiedy o przystępnej porze

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

A co się dzieje ?!

ocenił(a) film na 2
WalterHofer

Wejdź na nasze fanklubowe forum tam pisze sporo
Puls przestaje emitować zwyczajowe poniedziałkowe filmy za dwa i trzy tygodnie

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

Nie.........

ocenił(a) film na 2
WalterHofer

Też mi smutno okropnie

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

Czy Puls nie wie, że to na te filmy wszyscy czekają... ?

ocenił(a) film na 2
WalterHofer

Nowi właściciele nowa wiosenna ramówka...

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

To koniec telewizji Puls...

ocenił(a) film na 2
WalterHofer

To znaczy wiesz jakieś tam filmy lecą jakie by nas interesowały ale o godzinie 23 czy 24 więc pozostawie to bez komentarza. Ale ja tez będę bojkotował po kolejnym poniedziałku. Może nie tyle bojkotował co zwyczajnie nie będzie co oglądać

ocenił(a) film na 1
Katharsisss

Pozostaje wyłapywanie filmów na Tv4 :)

WalterHofer

A jaka część X-Menów będzie?

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

"X-men - pierwsza klasa"

WalterHofer

Aaa to widziałem. Ogólnie fajny film, tylko kilka moim zdaniem niepotrzebnych motywów bym wyciął.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

To wg. Ciebie co powinienem wybrać ? :)

WalterHofer

X-Menów pewnie łatwiej znaleźć w sieci, żeby nadrobić, ale jeśli lubisz Marvela to nie będę Cię namawiał na coś czego nie widziałem, a może się okazać wyrobem filmopodobnym xD Zresztą za tydzień pewnie będzie KWOK dla Mega Hitu.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

KWOK ? Chyba rzeczywiście się skuszę na ten wyrób :D

WalterHofer

No tak jak np Apocalypto oglądaliśmy już. Wtedy będzie "Drużyna A" :)

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

No to zdecyduje się na to Azylum :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

skoro mowa o tych całych aniołkach i cyborgach + na poprawę humoru
https://www.youtube.com/watch?v=cZvTuIKIJy8&list=PLZ0h0Yns_-Xg3pMWfWMzAgCAKeQqav cra

Katharsisss

Hahaha dobre, obejrzałem jeszcze kilka m.in. Spidermana.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Polecam tą seria od początku zacząć Wtedy były najlepsze odcinki np Western Outlaw albo Limbo Of The Lost świetne odcinki

Katharsisss

Obejrzałem więcej odcinków i m.in. te które wymieniłeś - rany ile samozaparcia trzeba, żeby ukończyć takie tragiczne gnioty! xD Mój hit to znikająca amunicja po wrogach..

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

A co on faraon że cały dobytek zabiera ze sobą po śmierci :) A przeciwnicy przenoszą się do krainy wiecznych łowów aby nie uczestniczyć już w tym gównie
Nom samozaparcia sporo jak ja mam problem ukończyć zwyczajne gry które tylko mnie nudzą. On zwykle stara się te gry do końca przechodzić lecz czasami zwyczajnie się nie da

Valdoraptor23

hehe w programie ''To i owo'' jest napisane pod tym filmem: ''Obraz dla miłośników gatunku w reżyserii Leigha Scotta, autora m. in. Piratów z wyspy skarbów czy Bestii z Wisconsin. Twórca niejednokrotnie stawał także po drugiej stronie kamery.''
XD Miłośnicy gatunku XD

movies_2

Haha "Bestię z Wisconsin" oglądałem kiedyś późno w nocy na Pulsie i żałuję, że nigdy nie wyemitowano jej w PFP.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

nie no to juz mnie przerasta chyba odpuszcze tv puls ;D

Valdoraptor23

W związku z zaistniałymi okolicznościami wypada, bym powiedział chyba kilka słów...
Żegnamy dziś cykl filmowy, który był z nami od prawie 2 lat, od jakiegoś czasu zwany Niewiarygodnym Poniedziałkiem. Cykl ten przez pewien czas stanowił podstawę funkcjonowania naszego Fanklubu, a spotkania w PFP należały do najbardziej regularnych. To właśnie emisja dzieł w tym cyklu zrodziła pomysł na takie spotkania z wspólnym komentowaniem. Dzięki temu cyklowi poznaliśmy się i odnaleźliśmy na forum, dzięki niemu co tydzień mogliśmy się razem pośmiać i zrelaksować, pozwolić nerwom odpocząć na początku tygodnia. Cykl sprawiał, że poniedziałek nie był już taki straszny jak go w memach malują. Właśnie jemu zawdzięczam poznanie wielu przesympatycznych ludzi oraz miłości swego życia.
Mieliśmy okazję nurkować z rekinami, warzyć kisiel mocy na potwory, strzelać z łuku do Michelle Rodriguez, walczyć z BIG CRABEM i obserwować niezliczone rzesze półgłówków rasy ludzkiej pożeranych przez różne bestie. Nasze granice pojmowania absurdu poszerzyły się niczym zasięg występowania norki amerykańskiej w Europie.
Teraz jednak przyszło nam obejrzeć ostatnie dzieło w tym cyklu, który z niewyjaśnionych przyczyn (czy to wykupienie stacji, czy czyjaś opinia na temat emisji "kiepskiego" kina psującego jej wizerunek) zostaje zastąpiony powtórkami powtórek seriali. Przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie jednak wnioskując po unikaniu odpowiedzi ze strony stacji niczym podejrzanych prezesów w Uwadze, ciężko się łudzić tym, że po świętach Niewiarygodne Poniedziałki powrócą. Moim zdaniem emisja kina klasy Z i B była nieodłącznym elementem charakterystycznym dla stacji, postrzeganej jako złoty środek. Nic jednak nie trwa wiecznie.
Fanklub będzie działał dalej niezależnie od śmierci tego bardzo popularnego cyklu. Niech Niewiarygodne Poniedziałki spoczywają w pokoju, tak im dopomóż Megarekin.

Valdoraptor23

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaFzXF%20zllolA0IHIDl4JlU- O7lB0OIYFmR4SiTmIo9wJDfjCHq
http://budynios.pl/public/upload/53e9eeb192ab729103d2c0a1584c5f43_by_.jpeg

dla Pulsu: http://www.funcarte.com/cards/cartes/bye.gif

Valdoraptor23

Jejjj jakie to smutne :<

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Wow podczas czytania tego komentarza śmiałem się i płakałem... Brawo
Mimo tego że jestem teraz okropnie zły na puls to i tak pragnę mu podziękować bo to dzięki niemu poznałem tylu wspaniałych ludzi
Cały czas mam nadzieję na wznowienie niewiarygodnych poniedziałków.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Kurcze, szkoda, że nie znalazłem Was wcześniej. Dzięki wspólnym poniedziałkowym seansom poniedziałek stał się z nielubianego początku tygodnia wyczekiwanym świętem. Aż trudno mi uwierzyć, że udzielam się od września.
W związku z zaistniałą sytuacją przyłączam się do bojkotu, a Pulsowi życzę spadku oglądalności i przywrócenia naszego ulubionego pasma.
Symboliczny, tandetny internetowy znicz dla Niewiarygodnych Poniedziałków i minuta ciszy:
[*]

DwuglowyUserKomentuje

lubię to :-)

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Takie to piękne ;( Dziękuję :D

Valdoraptor23

na szczescie jeszcze zawsze mozemy miec KWOK ;)

Valdoraptor23

Płaczę !!! Piękna wzniosła przemowa !

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((

chlip.....chlip....chlip......!!!!

Valdoraptor23

Miałem iść dziś do kina, ale skoro więcej nie będzie na poniedziałki z Pulsem to zasiądę jednak dziś przed tv:)

krysiron

Łał, to fajnie, że się poświęciłeś :p

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Będę ogląda ł- chociaż z łezką w oku

ocenił(a) film na 2
OCampa

Ja tak samo...

Valdoraptor23

Mój ból robota dziś zamieni się w ból cyborga:P

ocenił(a) film na 3
krysiron

Czesc witam
Ostatni niesamowity poniedziałek buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

krysiron

Ekspozycja zbyt wielu danych w tempie cyborga od początku xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Zaraz ukradną statue wolności :)

Katharsisss

Hahaha a potem będą za..lać na galerach jako wiosła :D

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Włąsnie:)

Valdoraptor23

Kręcone cyfrowka albo wrecz telefonem:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones