PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135281}
5,1 27
ocen
5,1 10 1 27
Annihilator
powrót do forum filmu Annihilator

Nikt nie pamięta tego filmu? Rasowy cyberpunk, leciał jakoś w latach 90tych na Polsacie. Dałbym się pokroić by znowu obejrzeć z lektorem. Za mało pamiętam by wystawić ocenę, ale od 6 na bank bym zaczął.

https://www.youtube.com/watch?v=Bsc4uBSNFtk

marian83

ja pamiętam jak przez mgłę ale przy pomocy forum filmweb dotarlem i ogladam niebawem

marian83

oglądałem leciał jakoś w 1998 lub 1999 na nieistniejącej rtl7 pamiętam jak android mówił o sobie i innych mu podobnych Dynamotrony pozdrówki, wogóle to miał być pilot serialu który nigdy nie powstał

ocenił(a) film na 5
marian83

Oglądałem go kiedyś w telewizji, bodajże na RTL albo Polsacie. Lektorem był Mirosław Utta. Miałem wtedy może 10 lat. Film przeraził mnie tak bardzo, że nie mogłem potem spać i pół nocy trząsłem się ze strachu jak galareta. Po latach w końcu go odnalazłem i obejrzałem po angielsku na YouTube. Zestarzał się, ale same androidy nadal wyglądają demonicznie i są skrajnie niepokojące. Da się to gdzieś obejrzeć/dostać w lepszej jakości niż z YouTube? A jeszcze lepiej z lektorem lub chociaż napisami (nawet angielskimi)? Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones